Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Szappantartó edény együttes

Szappantartó edény együttes leírása

Fehér agyagból korongoztam a mélyebb edényt és a szappan tartására szolgáló átlyukasztgatott betétet is, amelyet kis lábakkal emeltem meg, így a felesleges víz a szappanról lecsuroghat.
14,5 cm a szélessége fülek nélkül és kb. 3 cm magas. Írókázással díszítettem, majd színtelen mázzal újra égettem.
A bele tehető szappan lehet 12 cm -es is.

Szappantartó edény együttes jellemzői

népművész termék, készítette: agyagos

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
2961785

feltöltve
2017. október 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szappantartó edény együttes szállítása

Személyes átvételre lehetőség van Budapesten a Batthyány téren, előre egyeztetett időpontban, vagy az ehhez közeli metró állomásokon.
Csomag feladás esetén arra törekszem, hogy mindig gondosan csomagoljak és ennek is köszönhetően évek óta nem érkezett törött vagy sérült kerámia a vásárlóimhoz.
Több kerámia edény vásárlása esetén célszerű több csomagot készítenem a törékenységre való tekintettel.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postán maradó küldeményként 1 000 Ft 2 000 Ft

Szappantartó edény együttes alkotója: agyagos

agyagos Meska interjú az alkotóval »

Üdvözöllek,Inóciné Judit kerámikus vagyok, férjemmel, Tiborral együtt dolgozunk.

Régóta szeretjük a népi fazekasság formavilágát és az edény készítésnek azt a technikáját ami távol áll a gyáripartól. Így nem csak egyszerivé és megismételhetetlenné válik egy használati tárgy, de számtalan előny is származik a kézi munkából.
Az egyik az, hogy kihalófélben lévő kézműves szakmai fogások maradhatnak életben, mint például a csípő bőr használata a korongozáskor vagy a fa lapicka segítsége. Ezek az eszközök és fogások sokszor a kész termékeken nem feltétlenül szembeötlőek, de akik együtt élnek velük és használják az edényeket, azok számára előnyösek. Például, miután a fület egy emberi kéz formálta meg, a bögre füle kézből-kézbe kerül.
Ehhez hasonló, jó tulajdonságaik miatt ajánljuk a kézműves fazekastermékeinket!

Arra is törekszünk, hogy a minket kiszolgáló tárgyak kedvességet sugározzanak magukból.
Mi ezek között a tárgyak között élünk, jól érezzük magunkat velük, szeretnénk ha ezt te is átélhetnéd.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: