Vadvirág akvarell csokor - art print (akvarell festményem alapján) -  - Meska.hu Vadvirág akvarell csokor - art print (akvarell festményem alapján) -  - Meska.hu Vadvirág akvarell csokor - art print (akvarell festményem alapján) -  - Meska.hu
Vadvirág akvarell csokor - art print (akvarell festményem alapján) -  - Meska.hu Vadvirág akvarell csokor - art print (akvarell festményem alapján) -  - Meska.hu Vadvirág akvarell csokor - art print (akvarell festményem alapján) -  - Meska.hu
Vadvirág akvarell csokor - art print (akvarell festményem alapján) -  - Meska.hu
Vadvirág akvarell csokor - art print (akvarell festményem alapján) -  - Meska.hu
Vadvirág akvarell csokor - art print (akvarell festményem alapján) -  - Meska.hu
Vadvirág akvarell csokor - art print (akvarell festményem alapján) -  - Meska.hu Vadvirág akvarell csokor - art print (akvarell festményem alapján) -  - Meska.hu Vadvirág akvarell csokor - art print (akvarell festményem alapján) -  - Meska.hu
Vadvirág akvarell csokor - art print (akvarell festményem alapján) Méret: 21 x 29,7 cm (A4) Rózsaszín pipacsok és sárga vadvirágcsokor. Szépséges pasztell rózsaszín és sárga mezei virágok és menta zöld levélkék. Ajánlom pasztell akvarell kompozíciónak a szobádba. Mindig friss marad.. :) A nyomat eredetije akvarellel készült, a print A/4-es méretű, 200 grammos matt archív művészi papírra lesz nyomtatva. A nyomatot hátoldalán szignózva és dátumozva postázom. Kartonnal megerősítve és bélelt borítékban küldöm, így a legszebb állapotában érkezik meg hozzád. Ha nagyobb, vagy kisebb méret szeretnéd a printet, akkor kérlek, írj nekem üzenetet megrendelés előtt, hogy egyeztessünk. Ilyenkor az ár természetesen a mérethez igazodik. FONTOS: A második képen látható képkeret, illetve a további kellékek is csak illusztrációs célt szolgálnak. Kérdésed van? Írj nekem! Mindig szívesen válaszolok! :)
Összetevők

papír, festék


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 7 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

festészet, fotó, grafika, rajz, illusztráció


Jellemző
nyomat, print, művészinyomat, pipacs, artprint, virágok, rózsaszín, watercolor

Színek

rózsaszín


Termékkód

3599451

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
600 Ft 700 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
800 Ft 900 Ft

Készítette

Róla mondták

“Mindenkinek csak ajánlani tudom! Én biztosan fogok még rendelni. A kép gyönyörű és szupergyorsan megérkezett. A csomagolása is annyira szép és igényes volt, hogy alig mertem kinyitni. Már a postán is többen megkérdezték, mi ez, annyira szép volt a címzés. A kép mellé kaptam meglepetést is: gyönyörű képeslapokat és egy másik képet egy virágcsokorról, nagyon szép színekben. Felugrottam örömömben! Köszönöm”

Csilla716

Egyedi rendeléseket is vállal

Neked ajánljuk.