Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Rezes elegancia - süthető gyurmából készült lánc

Rezes elegancia - süthető gyurmából készült lánc leírása

késztermék, azonnal szállítható

Süthető gyurmából készítettem a láncot, rézzel, bronzzal díszítettem. Pehelykönnyű, észre sem veszed, hogy rajtad van, csak azt látod, hogy mindenki arra figyel, mit viselsz a nyakadban.
Hossza: 39 cm, a medál 8 cm

Rezes elegancia - süthető gyurmából készült lánc jellemzői

kézműves termék, készítette: uvegmadar
késztermék, azonnal szállítható

technika

jellemző

színek

termékkód
3169503

feltöltve
2018. július 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rezes elegancia - süthető gyurmából készült lánc szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

Rezes elegancia - süthető gyurmából készült lánc alkotója: uvegmadar

uvegmadar Szinte hihetetlen, hogy már 17 éve foglalkozom üvegfestéssel, 10 éve tiffanyzással, de számtalan kézműves technikát kipróbáltam már a patchworktől a dekupázsig. A legnagyobb szerelem a tiffanyzás, azon belül is a lámpakészítés. Semmihez sem hasonlítható érzés, amikor esetleg több heti munka után egyszer csak felkapcsolod az elkészült lámpát, és a színes üveg élettel tölti meg a helyiséget. És ezt a varázslatot én hoztam létre a két kezemmel! Amikor pedig azt látom, hogy a tárgyaim másoknak is tetszenek, az talán még ennél is jobb. Jelen lenni ismeretlen emberek otthonában a tárgyaimmal egészen misztikus érzés. Tiffany tárgyakat csak megrendelésre készítek annak érdekében, hogy a megrendelő legapróbb igényét is ki tudjam elégíteni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek