-Imádod a magyar falu hangulatát? -Vagy az a személy akinek ajándékot vennél? -Szeretnél esetleg egy ritkán használt technikával készü...

kézműves termék, készítette: Jabu87
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: karton, tus
technika: festészet

Hollókő tus kép 35x50 cm

Hollókő tus kép 35x50 cm leírása

-Imádod a magyar falu hangulatát?
-Vagy az a személy akinek ajándékot vennél?
-Szeretnél esetleg egy ritkán használt technikával készült képet adni ajándékba?

Itt a lehetőség!

Hollókő egy darabkáját kínálom most neked kép formájában.
A címe: "Palóc Falu"
A képet tus tintával festettem kartonra szabad kézzel, ecsettel.

Szín:Fekete-Fehér

Mérete: 35x50 cm
Szignó:Jabu

Teljesen egyedi darab, ilyen technikával, ilyen kép másik még nem született Hollókőről.

Ára 14.900 Ft

Átvétel: futárral küldöm el a csomagot előre utalás után egy - maximum két munkanapon belül, vagy személyesen átvehető egyeztetés után Dunakeszin, Gödön, Vácon vagy Nógrádon.

Kérdés esetén keress bátran!
Jó böngészést!

Hollókő tus kép 35x50 cm jellemzői

kézműves termék, készítette: Jabu87
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3626156

feltöltve
2020. január 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hollókő tus kép 35x50 cm szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 505 Ft 1 505 Ft
2 099 Ft 2 099 Ft
1 199 Ft 1 199 Ft

Hollókő tus kép 35x50 cm alkotója: Jabu87

Jabu87
Üdvözöllek kis boltocskámban!

Götz Barbara Jabu vagyok.
Gyerekkoromban nézhettem, hogy hogy lesz egy szobányi fehér anyagból valaki menyasszonyi ruhája, hogy hogy alakul át pár bőr darab egy pénztárcává sok-sok munka után, de láttam azt is hogyan születnek tárgyak újjá gondos kezek alatt, hogy miként rajzolódik elő valaki arca a papíron...A családomban sokan alkottak,alkotnak ma is mindenféle területen.Most,hogy az időm is engedi,én is csatlakozom hozzájuk.
Pontosan nem fogom tudni neked megmondani, hogy mivel is találkozhatsz a boltom polcain. Sok technika érdekel (festés, varrás, papír maché, paverpol etc), szeretek újdonságokat kipróbálni, így nagyon különböző tárgyak kerülhetnek ki a kezem közül. Elképzelésem sok van, és remélem minél többet meg tudok majd mutatni neked, kedves Látogató!
Ha megtetszene valami nálam, vagy kérdésed van, keress bátran, én válaszolok amint tudok!
Kérésre egy adott termékből készíthetek hasonlót más színben vagy formában, egyéni igény szerint.
A megvásárolt terméket az utalás megérkezte után egy- max két munkanapon belül küldöm el foxpost futárral vagy posta futárral vagy küldhetem még foxpost automatába is.Személyes átvételre Dunakeszin, Gödön, Vácon vagy Nógrádon van lehetőség egy megbeszélt helyen és időben.

Remélem még találkozunk!
Jó böngészést!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek