Páros maszk - garnitúra  -  - Meska.hu Páros maszk - garnitúra  -  - Meska.hu Páros maszk - garnitúra  -  - Meska.hu
Páros maszk - garnitúra  -  - Meska.hu Páros maszk - garnitúra  -  - Meska.hu Páros maszk - garnitúra  -  - Meska.hu
Páros maszk - garnitúra  -  - Meska.hu
Páros maszk - garnitúra  -  - Meska.hu
Páros maszk - garnitúra  -  - Meska.hu
Páros maszk - garnitúra  -  - Meska.hu Páros maszk - garnitúra  -  - Meska.hu Páros maszk - garnitúra  -  - Meska.hu
LEFOGLALVA fannicserpes részére. Egy rózsaszín magyar nyelvű és egy kék angol nyelvű alvómaszk. Mérete: kb 10 x 21 cm. Egyik oldala rózsaszín / kék, másik egyszínű fekete anyag, közbélése vatelin. Ajándéknak is kitűnő! Személyes átvétele Budapesten a XXI. kerületben lehetséges, más esetben ajánlott levélként postázom.
Összetevők

pamutvászon, vatelin, gumi, textilfilc


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

varrás


Jellemző
alvómaszk, szempárna, alvás, utazás, szemmaszk

Színek

ezüst, kék, rózsaszín


Termékkód

2986233

Személyes átvétel Budapesten alkalmanként a 19, állandóan a 21. kerületben.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Budapest)
0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
450 Ft 450 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
500 Ft 500 Ft

A termék egy Meska felhasználó egyedi megrendelésére készült, ezért megvásárlása is csak számára lehetséges. Ha szeretnél ilyen vagy hasonló terméket, vedd fel a kapcsolatot a termék készítőjével!

Megrendelem

Készítette

pallagiporta

pallagiporta

Nem az időm sok, hanem az ötletem...

5 (652)

pallagiporta boltja  ›

Róla mondták

“Gyönyörű kidolgozású terméket kaptam. Az eladó nagyon korrekt és kedves. Maximálisan elégedett vagyok! Szívből ajánlom mindenkinek. ”

Giszti

Egyedi rendeléseket is vállal

A termék egy Meska felhasználó egyedi megrendelésére készült, ezért megvásárlása is csak számára lehetséges. Ha szeretnél ilyen vagy hasonló terméket, vedd fel a kapcsolatot a termék készítőjével!

Megrendelem

Neked ajánljuk.