Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

,Páfránylevél Lenyomat"Kerámia Szappantartó

hajasmaria szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2018. 08. 24-ig nem lehet megvásárolni.

,Páfránylevél Lenyomat"Kerámia Szappantartó leírása

Fehér agyagból szabadkézi formázással készült és magas hőfokon 2x égetett antik mázas kerámia szappantartó.Ezek a termékeink is őrzik és hordozzák a kéz érintését a kézimunka egyediségét .Szép fürdőszobai kiegészítője lehet otthonodnak.Ajándéknak ,egy finom kézműves szappannal kiegészítve a siker garantált.Szatén zsákba csomagolva szállítom.Mérete 9x17cm.Boltunkban minden alkotás kész termék ezért akár azonnal megvásárolható.

,Páfránylevél Lenyomat"Kerámia Szappantartó jellemzői

kézműves termék, készítette: hajasmaria
anyag

technika

színek

termékkód
3091763

feltöltve
2018. március 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

,Páfránylevél Lenyomat"Kerámia Szappantartó szállítása

Elállási jog; Kedves Vásárló, jogodban áll a vásárolt termékemet 14 napon belül,eredeti csomagolásban ,sértetlenül részemre visszaküldeni ! Ez esetben visszafizetem a vásárolt termék postaköltség nélküli vétel árát. /Elállási jogodat viszont nem gyakorolhatod amennyiben a terméket a te kérésedre állítottam elő !Kedves vásárló minden termékemet jó szülői gondossággal csomagolok mivel a legtöbb egyedi darab újra ugyan olyan elkészítése szinte lehetetlen. Törékeny alkotásokról beszélünk sajnos minden esetben nem sikerülhet megvédenem Őket!Saját belátásodra és felelősségedre bízom a csomagküldési mód megválasztását. Amennyiben törékenyként adom fel a Posta felelősséget vállal ha véletlenül eltörik ,illetve ha a jegyzőkönyv azt állapítja meg ,hogy a nem megfelelő csomagolás miatt keletkezett a kár természetesen én vállalom a felelősséget és a kártérítést.Viszont ha simán adom fel akkor nem vállal felelősséget a posta és nekem sem áll módomban tériteni a károdat! Személyes átvétel VIII.kerület Orczy út.45 sz Fodrászat.Keddtől-Péntekig 10-18 h között illetve Csepelen lehetséges.Átvételed tervezett időpontját kérlek jelezd felém!Kedves vásárló !Szeretném kérni,hogy a személyes átvételt 2 héten belül szíveskedj intézni ,ettől hosszabb átvételi ideig a terméket csak előre utalással tudom tartani.Megértésed köszönöm.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai csomag 2kg.-ig /kis csom./ 1 550 Ft 1 550 Ft
Postai csomag 5kg.-ig/virág,szélcsengőnek/ 1 790 Ft 1 790 Ft
postai törékeny csomag,értékkel3 3 940 Ft 3 940 Ft
posta csomag automata 889 Ft 889 Ft

,Páfránylevél Lenyomat"Kerámia Szappantartó alkotója: hajasmaria

hajasmaria Kedves Látogató! Mi egy alkotó páros vagyunk közös munkánk eredményeként születnek ezek a kerámia tárgyak. Az agyag nekünk 15 éve közös szenvedély. Az alkotás mindkettőnk számára nagyon sok örömöt okoz.Szabad időnkben jó és néha rossz kedvünkben is dagasztjuk a sarat és álmodunk belőle újabb és újabb alkotásokat....

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek