Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Mécses/Váza

Mécses/Váza leírása

késztermék, azonnal szállítható

Mécsesnek vagy akár vázának is használható üveg szépség.
A felső részére körbe arany színű lótuszvirágokat festettem.

Mérete: 17,5cm széles és 13cm magas.
Színei: arany kontúr, oliva zöld, lime zöld, bordó, indiai pink, arany, opál.

Ki van égetve, fény- és vízálló, mosogatható.

Mécses/Váza jellemzői

kézműves termék, készítette: Betti
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
2880742

feltöltve
2017. augusztus 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mécses/Váza szállítása

Kedves Vásárlók, Érdeklődők!
Termékeimet minden esetben - mivel törékenyek - érték-, és törékeny megjelöléssel adom postára. Így, ha eltörne a szállítás során, a posta visszatéríti az érték megjelölésnél feltüntetett összeget. A posta viszont csak úgy fogad el reklamációt, ha a postás jelenlétében bontják fel a csomagot!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 040 Ft 1 250 Ft
MPL Vatera futárszolgálat 2 180 Ft 2 180 Ft

Mécses/Váza alkotója: Betti

Betti Meska interjú az alkotóval »

Üdvözlök Mindenkit!

Périné Lévai Beáta vagyok, üvegfestéssel foglalkozom. A kislányom születése után kezdtem a technika iránt érdeklődni (kb. 13 éve). Azelőtt egy kecskeméti rajzfilm stúdióban dolgoztam. Az üvegfestő technika nagyon hasonlít a rajzfilmes kihúzás, kifestés technikájához. Az évek során fejlődött ki az a stílus ami az üvegeimet jellemzi. Először én is a hagyományos üvegfestékekkel dolgoztam, de ezeknek a minőségével nem voltam elégedett. Idővel áttértem minőségi festékekre, amelyeknek szinte olyan hatásuk van, mintha tűzzománc lenne. Ez azért is van így, mert nem ecsettel festek, hanem pálcikával, és így sokkal vastagabb és egyenletesebb rétegben lehet felvinni a festéket. Az üvegek ki vannak égetve, fényállók, mosogathatók, ezért a pohárkészletek pl. bátran használhatók, nemcsak díszként szolgálnak. A családom és ismerőseim már évek óta \"tesztelik\" az alkotásaimat, és eddig mindenki elégedett velük:)

Üvegeim mind egyedi darabok, több, egymással harmonizáló színekből állnak. A mintákat magam tervezem, szerkesztem aprólékos munkával, nagy szeretettel, talán egy kicsi keleti behatással, bár mostanában egyre többet foglalkozom az ősi magyar mintákkal.
A festés, alkotás számomra olyan, mint egy meditáció. A minták, színkombinációk egyszercsak megjelennek a fejemben (vagy inkább a szívemben...:)), és akkor alkotni kell...
Üvegeim többségébe mécsest lehet tenni, így még különlegesebb hatást lehet elérni velük.

Több kiállításom is volt az évek folyamán, vannak díjazott darabjaim is, amelyeket a Képző- és Iparművészeti Lektorátus értékelt.
Köszönöm, hogy benéztél a boltomba.

Tudom, a postaköltség egy kicsit magas, de a posta másképp nem garantálja, hogy épségben kiszállít, így \"Start plusz\" csomagként tudom küldeni az árut, törékeny biztosítással. Így, ha bármi baj történne a csomag tartalmával, a posta téríti a sérült áru értékét.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek