Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Fülbevaló szett kék-zöld

Fülbevaló szett kék-zöld leírása

késztermék, azonnal szállítható

Textilgombokkal készült beszúrós fülbevaló szett, mely 3 pár fülbevalót tartalmaz.
A fülbevalók átmérője 12 mm.

Ékszereim elkészítésekor minden esetben nikkelmentes szerelékekkel dolgozom, így fémérzékenyeknek is bátran ajánlom viselését.

Fülbevaló szett kék-zöld jellemzői

kézműves termék, készítette: Gubancbolt
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
2878125

feltöltve
2017. július 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fülbevaló szett kék-zöld szállítása

Kedves Vásárló,

A boltomban látható termékek mindegyike készleten van, és arra vár, hogy kiválaszd magadnak, vagy ajándékba szeretteidnek. Várakozni csak abban az esetben kell egy picit, ha méretre kell igazítanom a karkötőt/nyakláncot, egyéb esetben a vételár beérkezését követően máris tudom küldeni.

A megvásárolt ékszereket minden esetben biztonságos csomagolásban, légpárnás borítékban, ajánlva küldöm. Ennek díja függ a küldemény méretétől, de a rendelésedre adott válaszlevélben ezt mindig pontosan megjelölöm.
Személyes átvételre Mezőkövesden van lehetőség.

Garancia: az ékszerekre egy hónap garanciát vállalok, ha a károsodás rendeltetésszerű használat közben történt. Az ékszerek nem vízállóak, attól nem lesz bajuk, ha pl. elázol bennük, de a bennük való alvást, kézmosást, fürdést nem ajánlom. A postázás során sérült terméket kicserélem/újra elkészítem, amennyiben ezt még a kézhezvétel napján jelzed nekem (fotóval).
Ha valami nem egyértelmű, vagy bizonytalan vagy (méretek, stb.), illetve bármilyen kérésed lenne, bátran keress meg üzenetben, és megbeszéljük.

HASZNOS:
10000,- Ft-os vásárlási összeg fölött én állom a postaköltséget! :-)

Bugacfilc (www.bugacfilc.meska.hu) és AgnesSDesign (www.agnessdesign.meska.hu) boltjával együtt tudunk postázni, nézz be hozzájuk is, így postaköltséget spórolhatsz!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

Fülbevaló szett kék-zöld alkotója: Gubancbolt

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek