PANDORA AKCIÓ!! Mosolygós piros alma karkötő

MINDEN PANDORA KARKÖTŐM AKCIÓSAN, AZAZ 3200,-FT-ÉRT VÁSÁROLHATÓ MEG! Az ezüst pandora karkötő alapra piros színű kristály és gumival ...

kézműves termék, készítette: fabianildi
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fonott bőr karkötő alap, kristály pandora, üveg pandora gyöngy, fém kiegészítők
technika: gyöngyfűzés, gyöngyhímzés, ékszerkészítés

PANDORA AKCIÓ!! Mosolygós piros alma karkötő

PANDORA AKCIÓ!! Mosolygós piros alma karkötő leírása

MINDEN PANDORA KARKÖTŐM AKCIÓSAN, AZAZ 3200,-FT-ÉRT VÁSÁROLHATÓ MEG!

Az ezüst pandora karkötő alapra piros színű kristály és gumival bevont zöld pandora gyöngyöket, ezüst fém közteseket, valamint egy piros alma medált fűztem.

Egy igen mutatós, "mosolygós" és egyedi karkötő született, amely a gyümölcsök szerelmeseinek kihagyhatatlan kiegészítő!

A karkötő 20 cm hosszúságú.

Akció:
az aktuális akciókról a boltom főoldalán olvashatsz!

PANDORA AKCIÓ!! Mosolygós piros alma karkötő jellemzői

kézműves termék, készítette: fabianildi

színek

termékkód
3535473

feltöltve
2019. szeptember 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

PANDORA AKCIÓ!! Mosolygós piros alma karkötő szállítása

A postán kívül személyes átvételre Törökbálinton és Budapest bizonyos részein (VI., XI., kerületek, 4-es, 6-os villamos bizonyos szakaszai, 4-es metró vonala) van lehetőség!

A termékeket mindig gondosan becsomagolva - pufi zacskóval kibélelve - postakész borítékban postázom. Kérlek vedd figyelembe, hogy csak ajánlva adok fel kiegészítőt, a későbbi problémák elkerülése végett.
Amennyiben a termékkel kapcsolatban bármi kifogás van, megpróbálok megoldást keresni rá, ez esetben kérlek minden esetben vedd fel velem a kapcsolatot!
Amennyiben két terméknél többet vásárolsz, úgy a mennyiség alapján a postaköltség költsége magasabb lehet a lentieknél megadottnál!

EGYÉB POSTÁZÁSI LEHETŐSÉGET IS VÁLASZTHATSZ (PL. FOXPOST, POSTÁN MARADÓ CSOMAG, STB.), ERRŐL KÉRLEK BELSŐ ÜZENETBEN EGYEZTESSÜNK!

Utánvételes vásárlásra jelenleg nincs lehetőség a boltomban!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 1 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 1 600 Ft
FOXPOST 800 Ft 1 000 Ft
Postán maradó 600 Ft 1 000 Ft

PANDORA AKCIÓ!! Mosolygós piros alma karkötő alkotója: fabianildi

fabianildi Meska interjú az alkotóval »

Korábban rengeteget fűztem, amit egy időre - többnyire időhiány miatt - abba kellett hagynom. Nemrég újból felfrissítettem ilyen irányú tudásomat és elkezdtem alkotni. Mindig a végeredmény lebeg a szemem előtt! A fűzésen kívül sok mindenbe belekóstoltam, mint pl. a decoupage, zsugor-fóliázás, kötés, koszorúkészítés, stb.

Nagyon szeretem a színes és vidám dolgokat, legszívesebben fagyöngyökkel dolgozom.
Egy-egy szín vagy színösszeállítás a kedvünket és a napunkat is befolyásolja, jó irányba tereli.

A célom egyrészt az, hogy másoknak is mosolyt csaljak az arcára, ha rátekintenek a tarka-barka és színes kiegészítőkre!
Másrészt jól esik gyöngyörködni az elkészült alkotásokban és bezsebelni az elismeréseket, ha valami különlegeset sikerül alkotni! :-)

A legjobb érzés mégis az, hogy ha valakinek örömöt tudok szerezni az ékszereimmel!!!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: