Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Orgona lila menyasszonyi öv

Orgona lila menyasszonyi öv leírása

AKCIÓ!!!
MINDEN 5000 FELETTI VÁSÁRLÁST KÖVETŐEN ( VÁLASSZ AZ AJÁNDÉK POLCRÓL ÉS TEDD A KOSÁRBA) AJÁNDÉK A VÁSÁROLT TERMÉK MELLÉ.10000 FT FELETT INGYEN POSTA.

Fehér szatén övet különböző virágokkal (szatén rózsa,,lila taft virágok ,szatén liliomok illetve apró lila orgona virágok) díszítettem. Minden virág egyedi saját készítésű.

Szatén öv hossza:200 cm

Amennyiben más színű övvel illetve hosszabbal szeretnéd belső üzenetben jelezd felém.

Orgona lila menyasszonyi öv jellemzői

kézműves termék, készítette: Aggies

technika

termékkód
3246585

feltöltve
2018. október 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Orgona lila menyasszonyi öv szállítása

A termék árának bankszámlára történő jóváírást követően biztonságos csomagolásban postázom a terméket..Ha a szállítási cím eltér a Meskán regisztrálttól (pl: munkahelyre kéred),kérlek a vásárlást követő minél hamarabb jelezd felém.Gyűrűpárna esetén a szállítási díj magasabb,mert csak csomagként tudom küldni,postán maradó esetén 6-700 Ft körüli összeggel számolhatsz.

Amennyiben a termék valamilyen okból mégsem olyan amilyennek elképzelted,kérlek jelezd felém és megbeszéljük,hogyan orvosolhatnánk a problémát ,esetleg más árnyalatra gondoltál-(ne nyomd meg rögtön a negatív gombot).Amennyiben sértetlenül visszapostázod a terméket a vételárat természetesen visszafizetem.

Ha a vásárlást követő 14 napon belül nem érkezik meg az utalás,sajnálattal,de negatív értékelést kell adnom és a termék újra feltöltésre kerül.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 750 Ft 750 Ft
Posta csomagautomata 889 Ft 889 Ft

Orgona lila menyasszonyi öv alkotója: Aggies

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: