Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Szivárvány holdkő gyöngyös gyűrű ezüstözött drótból

Szivárvány holdkő gyöngyös gyűrű ezüstözött drótból leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Az ékszert ezüstözött drótból hajlítottam és szivárvány holdkő gyöngyökkel díszítettem.

A gyűrű színei: ezüst, fémes szürke, fehér, kékes csillogás

Fazonja miatt 1-1 mérettel állítható, de megrendelés esetén kérlek mindenképp írd meg a pontos méretet, hogy arra állíthassam, vagy nagyobb eltérés esetén a megfelelőt elkészítsem a számodra!

A gyűrűt más kővel is kérheted!

Szivárvány holdkő gyöngyös gyűrű ezüstözött drótból jellemzői

kézműves termék, készítette: VeraNasfa
rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

színek

termékkód
2368560

feltöltve
2017. április 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szivárvány holdkő gyöngyös gyűrű ezüstözött drótból szállítása

Az ékszereket az ellenérték megérkezte után 4 munkanapon belül, biztonságosan csomagolva, buborékos borítékban, ajánlott és elsőbbségi levélként postázom.

Ha a levél átvételekor a csomagolás "gyanús", tépett, rongált, akkor azt ott a postás előtt kell felbontani és kár esetén rögtön jegyzőkönyvet felvetetni. A posta csak ez esetben fizet kártérítést, s ennek hiányában sajnos én sem tudok mit tenni. Szerencsére ilyen eddig még nálam nem történt, de más kézműves beszámolt ilyen esetről.

Ha méretre készítek ékszert, különösen egyedit, akkor a megrendelő felelőssége a jó méretet megadni. Rossz méretmegadás esetén megbeszélés kérdése, mi történjen az elkészített ékszerrel, de mindenképp a vevő állja a további postaköltségeket.

Ékszert visszafizetni csak akkor tudok, ha az épségben visszaérkezik hozzám. Kivéve ha az én hibámból esik a tulajdonosánál kár benne, akkor természetesen a költségeket én állom.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 550 Ft 550 Ft

Szivárvány holdkő gyöngyös gyűrű ezüstözött drótból alkotója: VeraNasfa

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek