Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Shaggy pamutszőnyeg

Shaggy pamutszőnyeg leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~14 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Hosszúszálú szőnyeg, bolyhos pamutanyagból, kéziszövéssel készült. Egyedi darab.

Finom, puha tapintású, nagyon vastag szőnyeg.

Nászajándéknak, legénylakásba, nappaliba, hálóba, esetleg fürdőszobába ajánlom.

Türkiz-kék sakktábla mintás, felvetője és egyben rojtjai is festett pamutból készültek.

Mosógépben max 30 fokon mosható (lehetőleg mosózsákba téve).

Méretei:
szélesség: 75 cm
hosszúság: 165 cm
súly:4,1 kg

Shaggy pamutszőnyeg jellemzői

kézműves termék, készítette: komodorka
rendelésre készül, elkészítési idő: ~14 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyag

technika

színek

termékkód
2889347

feltöltve
2017. augusztus 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Shaggy pamutszőnyeg szállítása

A termék személyes átvehető Tordason (szinte) bármikor, vagy előre megbeszélt időpontban Budapest Rákoskerten. Előre utalás után postán (ajánlott küldeményként vagy csomagként), futárszolgálattal, webox csomagküldővel is szívesen küldöm a csomagot, amelyik szolgáltatóval számodra a legkedvezőbb.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
WEBOX csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft

Shaggy pamutszőnyeg alkotója: komodorka

komodorka Komoróczki Dóri vagyok. Kamasz korom óta szövök. Először egy rokonom tanítgatott, a nyaraim egy részét nála töltöttem, és alkottam. A főiskola mellett a Népi Játékok és Mesterségek Szakisolában tanultam és szereztem népi játszóházvezető, kéziszövő, majd szövő oktató képesítést.
A szövőkeretemen mindig készül valami, valami egyedi, valami új. Mindig kísérletezek, próbálgatok technikákat, színeket, mintákat. Nemcsak alkotni szeretek, de a szövést tanítani is.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek