Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Pötty - Pamut szőnyeg, jógaszőnyeg

Pötty - Pamut szőnyeg, jógaszőnyeg leírása

késztermék, azonnal szállítható

Új pamutfonalból készült szőnyeg, amin remekül lehet tornázni, jógázni, vagy csak izgalmas dísze lehet a lakásodnak, akár az ágy mellett, akár a nappaliban.

100%-ban természetes alapanyagból készült. Mosógépben mosható. Jól szívja a nedvességet, így "hot" jógaórákra kiválóan alkalmas.

Egyedi darab, nem volt és nem lesz még egy ilyen.

Mérete: 62×207 cm.

Hasonló, méretben és színben eltérő pamut és gyapjú szőnyegek készítését örömmel vállalom. Kérlek, keress meg itt!

Előre utalás után ajánlott küldeményként postázom vagy Webox csomagküldővel küldöm.

Pötty - Pamut szőnyeg, jógaszőnyeg jellemzői

kézműves termék, készítette: komodorka
késztermék, azonnal szállítható
anyag

technika

termékkód
2889348

feltöltve
2017. augusztus 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Pötty - Pamut szőnyeg, jógaszőnyeg szállítása

A termék személyes átvehető Tordason (szinte) bármikor, vagy előre megbeszélt időpontban Budapest Rákoskerten. Előre utalás után postán (ajánlott küldeményként vagy csomagként), futárszolgálattal, webox csomagküldővel is szívesen küldöm a csomagot, amelyik szolgáltatóval számodra a legkedvezőbb.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
WEBOX csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft

Pötty - Pamut szőnyeg, jógaszőnyeg alkotója: komodorka

komodorka Komoróczki Dóri vagyok. Kamasz korom óta szövök. Először egy rokonom tanítgatott, a nyaraim egy részét nála töltöttem, és alkottam. A főiskola mellett a Népi Játékok és Mesterségek Szakisolában tanultam és szereztem népi játszóházvezető, kéziszövő, majd szövő oktató képesítést.
A szövőkeretemen mindig készül valami, valami egyedi, valami új. Mindig kísérletezek, próbálgatok technikákat, színeket, mintákat. Nemcsak alkotni szeretek, de a szövést tanítani is.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek