Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Kerek pamutszőnyeg

Kerek pamutszőnyeg leírása

késztermék, azonnal szállítható

Pamut buklé fonalból, horgolással készült szőnyeg. Nagyon vastag és kellemesen puha tapintású. Egyedi darab. Mosógépben 40 fokon mosható, fektetve szárítható.

Visszafogott, mégis izgalmas színvilága miatt akár gyerekszobába, hálóba, nappaliba kiváló választás lehet.

Továbbá ajánlom saját meditációs szőnyegnek, amit egyszerűen fel lehet tekerni, amikor éppen nincs szükség rá.

A szőnyeg átmérője 103 cm.
Vastagsága 1 cm
Súlya 1,7 kg.

Kerek pamutszőnyeg jellemzői

kézműves termék, készítette: komodorka
késztermék, azonnal szállítható
anyag

technika

színek

termékkód
2889345

feltöltve
2017. augusztus 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kerek pamutszőnyeg szállítása

A termék személyes átvehető Tordason (szinte) bármikor, vagy előre megbeszélt időpontban Budapest Rákoskerten. Előre utalás után postán (ajánlott küldeményként vagy csomagként), futárszolgálattal, webox csomagküldővel is szívesen küldöm a csomagot, amelyik szolgáltatóval számodra a legkedvezőbb.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
WEBOX csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft

Kerek pamutszőnyeg alkotója: komodorka

komodorka Komoróczki Dóri vagyok. Kamasz korom óta szövök. Először egy rokonom tanítgatott, a nyaraim egy részét nála töltöttem, és alkottam. A főiskola mellett a Népi Játékok és Mesterségek Szakisolában tanultam és szereztem népi játszóházvezető, kéziszövő, majd szövő oktató képesítést.
A szövőkeretemen mindig készül valami, valami egyedi, valami új. Mindig kísérletezek, próbálgatok technikákat, színeket, mintákat. Nemcsak alkotni szeretek, de a szövést tanítani is.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek