Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Zöld-piros házikó falióra

Zöld-piros házikó falióra leírása

késztermék, azonnal szállítható

Üvegfestett, egyedi készítésű falióra.
A házikók mind-mind egyediek, két teljesen egyformát ha szeretnék sem tudnék készíteni belőlük. Ezeket a házikós órákat szinte minden esetben felnőttek vásárolták maguknak, vagy felnőtteknek. Én ennek nagyon örülök.
Az összes mesébe illő, gyermekkort idéző motívum, korosztálytól függetlenül belopja magát a szívekbe, otthonokba;)

Magassága 26 cm.
Csendes járású óraszerkezettel: folyamatosan halad a másodpercmutató, így az óra ketyegésmentes, működése hangtalan.
Az óraszerkezet része az akasztó, melynek segítségével a falra rögzíthető, 1,5 V-os ceruzaelemmel működik.

FELIRAT - NÉVRE SZÓLÓ AJÁNDÉK:
Az ajándékot egyedivé, személyre szólóvá lehet varázsolni az ajtóra, vagy ajtó fölé írt névvel/nevekkel, monogrammal.
Kérésre szívesen elkészítem.

Jó szívvel ajánlom nászajándékba, házavatóra, búcsúajándékként és korosztálytól függetlenül bármely neves alkalomra.

FONTOS: Szíves figyelmedbe ajánlom kedves ajándékkísérőnek apróbb tárgyainkat, melyeket falióráink, lámpáink, vagy képeink mellé (egy csomagban elküldve) PLUSZ POSTAKÖLTSÉG NÉLKÜL vásárolhatsz meg.

Zöld-piros házikó falióra jellemzői

kézműves termék, készítette: cecameca
késztermék, azonnal szállítható

színek

ajándék nekik

termékkód
3299852

feltöltve
2018. december 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Zöld-piros házikó falióra szállítása

FUTÁRSZOLGÁLAT ELŐRE FIZETÉSSEL: házhoz szállítás, értékbiztosított küldemény, a feladást követően 1-2 munkanapos szállítási idő.
POSTÁN ÁTVEHETŐ CSOMAG ELŐRE FIZETÉSSEL: nincsen házhoz szállítás, az általad megjelölt Postahivatal címén veheted majd át a küldeményed, a feladást követően 2-3 munkanapos szállítási idő.
AJÁNLOTT / ELSŐBBSÉGI AJÁNLOTT: apró tárgyak esetében levélküldeményként, légpárnás tasakban postázunk. Kézbesítési idő a feladást követően: ajánlott: 3-5 munkanap, elsőbbségi+ajánlott: 1-3 munkanap.
SZEMÉLYES ÁTVÉTEL: a vásárló, személyesen keres fel minket Kaposváron, előre egyeztetett időpontban.
Az összeg beérkezést követően, minden termék gondosan csomagolva kerül postázásra.
A csomagok szállítását az MPL végzi, a kiszállításról sms-ben és e-mail-ben küldenek tájékoztatást.

Garancia I.: ha csalódást okoz a megvásárolt termék, 14 napon belül visszatérítjük az árát.

Garancia II.: nagyon-nagyon ritka esetben előfordul, hogy szállítás közben sérül a termék (kb. 200-ból 1 alkalommal). Ha ilyen előfordul, minden esetben megtérítésre kerül a kár a Vásárlónak.

Garancia III.: a faliórák óraszerkezetére és a lámpákat megvilágító szerkezetekre egy év cseregaranciát vállalunk.

Garancia IV.: termékeink egyedi tervezésűek, limitált példányszámban készülnek, kizárólag tőlünk vásárolhatók meg.

A vásárlónak a termék kézhezvételétől számítva 14 napon belül van joga elállni a vásárlástól.
A sértetlen állapotban visszaküldött termék visszaérkezése után a vételár visszatérítésre kerül.
A termék visszajuttatásának költsége a vásárlót terheli.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Házhoz szállítás előre fizetéssel 1 650 Ft 2 000 Ft
Postán átvehető csomag előre fizetéssel 1 400 Ft 1 800 Ft

Zöld-piros házikó falióra alkotója: cecameca

cecameca Meska interjú az alkotóval »

Üdvözöllek, Kedves Látogató!
Domján Judit vagyok, természetgyógyász és üvegfestő.
2002-ben szerettem bele az üvegfestés technikájába és éreztem, egy életre szóló kincsre leltem.
Párommal egyedi, üvegfestett tárgyakat készítünk. Minden egyes termékünk jó érzéssel, szeretettel, az örömteli alkotás harmóniájában készül.
Együtt alkotunk, egymást tökéletesen kiegészítve: Ő vágja, csiszolja az üveget, készíti a kereteket, az övé minden fajta technikai megoldás, ezek után nekem már csak az üveget kell egy kis festékkel elvarázsolnom:)
Érzéseink, energiáink megtöltik az általunk készített tárgyakat, képeket és tovább sugározzák azt környezetükbe.
Hiszem, hogy mikor megalkotunk valamit, lelkük egy részét tesszük bele. Kifejezzük azokat a mélyen rejlő érzéseket, energiákat, amiket nehéz lenne szavakkal megformálni.
Képeinkben, tárgyainkban lelkünk egy-egy darabkáját fejezzük ki és mutatjuk meg. Mikor valaki rácsodálkozik ezekre a szimbólumokra, saját magát fedezi fel bennük. Azt, ami őt is megérintette, ami saját magát visszatükrözte. A vágyait, az álmait, az emlékeit.

A fantázia szab határt a lehetőségeknek. Mindig létezik, amit még nem álmodtunk meg. Mi minden nap álmodunk:) Szívesen váltjuk valóra a Te álmaidat is!:)

Galériáinkat hétről-hétre frissítem új alkotásainkkal, így érdemes rendszeresen ellátogatni erre a helyre.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: