Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Rózsabogár - Horgolt sapka

Rózsabogár - Horgolt sapka leírása

Puha baby akril fonalból horgoltam ezt a cakkos szegélyű sapkát.
18 cm a magassága, 51-53 cm a bősége.
Mosása 30 °C-on ajánlott.

Rózsabogár - Horgolt sapka jellemzői

kézműves termék, készítette: floare

technika

színek

termékkód
2800467

feltöltve
2017. április 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rózsabogár - Horgolt sapka szállítása

A megváltozott postai díjszabások figyelembevételével a szokásos módon, lakáscímre, ajánlottan, elsőbbségivel lehet feladni csomagként egy vastagabb borítékot, ennek a postaköltsége 1490 Ft.
Amennyiben a vásárolt termék nem vastag és nem nagy, úgy továbbra is küldhető elsőbbségi, ajánlott levélként, pl egy sapka, amin nem túl vastag a virág.
Ha nagyobb pl. 2 sapka, a kevesebb költség érdekében postán maradó levélként küldhetem, amihez szükséges megadnod annak a postának a címét - irányítószám, utca, házszám - ahova kéred a csomagot. Én értesítést küldök a feladásról, de ők nem küldenek, ha megérkezik, neked kell érdeklődni, majd elmenni érte. Az utánajárás több, de a postaköltség 590-665 Ft, súlytól függően.
Kérheted futárszolgálattal háztól házig. Értesítenek, de át kell vedd a megbeszélt időpontban, mert visszahozzák. Ez 1040 Ft.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 590 Ft 665 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 040 Ft 1 040 Ft
Postán maradó postai küldemény előre fizetéssel 600 Ft 665 Ft

Rózsabogár - Horgolt sapka alkotója: floare

floare Meska interjú az alkotóval »

Még a múlt században kezdtem el kötni, horgolni, varrni. Azóta sok mást is kipróbáltam. Sokféle kreatív technikát. Leginkább fát festettem, bútorokat a szekrénykéktől a görbefáig. Falat és mennyezetet, képet, üveget, textilt, ikont, tojást, textiltapétát, szőnyeget és ami csak a kezem ügyébe került. Formáltam papirmasét, öntöttem gipszet, metszettem kliséket, festettem és ragasztottam csempét, mozaikot, aranyoztam képkeretet és csillárt.
Most visszatértem a gyermekkoromban tanultakhoz. Elsősorban horgolok. Kiegészítő apróságokat készítek az elején felsorolt technikákkal. Kézmelegítőket leginkább és sapkákat. Igyekszem egyedivé tenni egy-egy virággal, csipkemintával. Nem szeretek egyformát horgolni, még ha hasonlít is, más a színe, a nagysága, az alapanyaga.
Lehet rendelni is nálam. Legfőbb célom minden esetben, hogy a vásárló, a megrendelő elégedett legyen. Ennek érdekében figyelembe veszem az egyedi kívánságokat is, ha lehetséges.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek