Hajócsipke fülbevaló, csipke ékszer, zöld romantikus kiegészítő, csipkés függő

Fenyő zöld bájos, kecses, csipke fülbevaló. Hossza akasztóval együtt 5,5 cm. Bronz szerelékkel és szilikon fülbevalóvéggel láttam el. ...

kézműves termék, készítette: Nettcsipke
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: pamut horgolócérna, textilkeményítő, szilikon fülbevalóvég, bronz szerelék
technika: csipkekészítés, ékszerkészítés

Hajócsipke fülbevaló, csipke ékszer, zöld romantikus kiegészítő, csipkés függő

Hajócsipke fülbevaló, csipke ékszer, zöld romantikus kiegészítő, csipkés függő leírása

Fenyő zöld bájos, kecses, csipke fülbevaló.
Hossza akasztóval együtt 5,5 cm.

Bronz szerelékkel és szilikon fülbevalóvéggel láttam el.
A jobb tartás érdekében kikeményítettem és ügyeltem az igényes csomagolásra is.
Mellékelek hozzá egy tájékoztatót, ami segít sokáig megőrizni ékszered szépségét.

Elegáns, stílusos alkalmi ékszer, de bátran viselheted hétköznapokon is. Finomságát kiemeli a vékony pamut horgolócérna, amiből készítettem.
Hajócsipke technikával dolgoztam, ami egy csomózásos kézi csipketechnika, ezen belül is a hajócskás változatot alkalmaztam.

Gyönyörű egyedi ajándék lehet a vintage stílus kedvelőinek éppúgy, mint egy meghatározott alkalomra pl. névnap, születésnap, keresztelő, elsőáldozás, esküvő, évforduló, szalagavató, ballagás, farsang, bál, jelmezbál, buli, fesztivál, lánybúcsú, színház, Valentin nap, Nőnap, Anyák napja, Pedagógusnap, Karácsony, Szilveszter stb.

Ha tetszik amit látsz nézz szét a boltomban, és használd ki az alábbi akciót:

5.000.- Ft vásárlás felett MEGLEPETÉS AJÁNDÉKOT kapsz.

Kellemes nézelődést és vásárlást kívánok, legyen szép napod!

Üdvözlettel: Anett

Hajócsipke fülbevaló, csipke ékszer, zöld romantikus kiegészítő, csipkés függő jellemzői

kézműves termék, készítette: Nettcsipke

jellemző

termékkód
3312435

feltöltve
2019. január 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hajócsipke fülbevaló, csipke ékszer, zöld romantikus kiegészítő, csipkés függő szállítása

A szállítást postai úton, futárral vagy személyes átvétellel (Törökbálint, Érd területén) tudom vállalni.
Kérlek vedd figyelembe az alábbiakat:
a Magyar Posta honlapja szerint az elsőbbségi ajánlott küldemény a feladást követő naptól számított 1-3 munkanapon belül kerül kiszállításra.
Köszönöm!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft

Hajócsipke fülbevaló, csipke ékszer, zöld romantikus kiegészítő, csipkés függő alkotója: Nettcsipke

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: