Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Türkiz mozaikmintás- lámpagyöngy fülbevaló

Türkiz mozaikmintás- lámpagyöngy fülbevaló leírása

késztermék, azonnal szállítható

Pasztell türkizkék Moretti üvegből olvasztottam a fülbevaló gyöngyeit gázégő forró lángjánál.
A magot szépen csillogó sötétebb kék mozaikmintával díszítettem, a gyöngyök 12 mm átmérőjűek.

Gyöngyeimet formázás és mintázás után digitálisan vezérelt kemencében hűtöm ki nagyon lassan, hogy feszültségmentesítsem, illetve hogy az ékszer örök darab maradjon.

Ezüst dróttal és gyöngykupakokkal szereltem. A szép hosszú, íves formájú akasztóval a fülbevaló mérete 2,5cm.

Az utolsó képen más fazonban és gyűrűvel látható egy szett, kérésre más fazonban, akasztóval és szettben is kérhető.

Türkiz mozaikmintás- lámpagyöngy fülbevaló jellemzői

iparművész termék, készítette: MoroBarbaraGlass
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag
lámpagyöngy, fülbevaló alap

technika

színek

termékkód
2789947

feltöltve
2017. április 18.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Türkiz mozaikmintás- lámpagyöngy fülbevaló szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft

Türkiz mozaikmintás- lámpagyöngy fülbevaló alkotója: MoroBarbaraGlass

MoroBarbaraGlass Meska interjú az alkotóval »

Móró Barbara vagyok,négygyerkőcös anyuka. Amióta csak emlékszem mindig ügyködök valamit. Gépészmérnökként végeztem,ékszereket egyenlőre hobbiból, illetve egyedi megrendelésekre készítek. Közel 8 éve foglalkozom gyöngyfűzéssel, az utóbbi években pedig gyöngyhorgolással amivel sokakat sikerült megfertőznöm illetve tanítanom.
Lámpagyöngyöket hat éve készítek, mely révén megtaláltam az utamat.
Boltomban egyedi, nagy gonddal és szeretettel készült termékeket találsz. Mindig csak olyan termékeket töltök fel amik számomra is tökéletesek, kifogástalan kivitelezésűek. Kizárólag minőségi alapanyagokat használok mind a gyöngyök, mind az üvegek tekintetében. Lámpagyöngy ékszereimet szinte kivétel nélkül 925-ös tisztaságú ezüst kapcsokkal szerelem.

Számos ékszeremet 2009-ben az Iparművészeti Lektorátusnál zsűriztettem.

Egyedi elképzeléseket is szívesen megvalósítok, írj bátran üzenetet.
Látogass ell hozzám rendszeresen, igyekszem naponta újdonságokkal szolgálni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek