Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

" Emlékül a tanár néninek!" - interaktív scrapbook fotóalbum

" Emlékül a tanár néninek!" - interaktív scrapbook fotóalbum leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~21 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Az iskolai év végének közeledtével egy kedves vásárlóm azzal a kéréssel keresett meg, hogy készítsek nekik egy interaktív fotóalbumot, melyet a tanár néninek nyújthatnak át köszönetük jeléül a gyerekek fényképeivel és jegyzeteivel.

Az album teljes mértékben kézzel készült, saját ötletek alapján. Az elegáns és a vagány, a felnőtt és a gyerek keveredik benne. Mind a 10 oldala interaktív, gyönyörű scrap papírok és díszek adják a hátteret a fotóknak, nagyon szép zsebmegoldásokkal díszített oldalakon számos jegyzetkártyát rejtettem el, melyre a gyerekek idézeteket, élményeket írhatnak. Az utolsó oldalon pedig a szülők köszönhetik meg a tanár néninek az egész éves munkát,.

Az album borítója különleges fémveretes díszeinek és csipke.- gerincének köszönhetően nagyon elegáns, igazán méltó az átadás céljához.

Ha szeretnéd te is igazán egyedi ajándékkal megköszönni a gyermeked tanár nénijének az egész éves munkáját, neked is szívesen elkészítek egy hasonló albumot.

Nézd meg boltunk többi albumát:

http://www.meska.hu/Shop/index/16582/37881

A szállítási költség eltérhet a megadottól.

Mérete:

22 cm x 22 cm x 8 cm

" Emlékül a tanár néninek!" - interaktív scrapbook fotóalbum jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts
rendelésre készül, elkészítési idő: ~21 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3019790

feltöltve
2017. december 19.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

" Emlékül a tanár néninek!" - interaktív scrapbook fotóalbum szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1650 Ft-

Az albumainkat futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 3 000 Ft 3 600 Ft

" Emlékül a tanár néninek!" - interaktív scrapbook fotóalbum alkotója: Jbgifts

Jbgifts Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: