Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Double Star csillag fűzésminta

Double Star csillag fűzésminta leírása

Méretes csillagot készíthetsz gyöngyökből ennek a mintának a segítségével. A csillag önállóan medálként is megállja a helyét, de egy hosszú nyaklánc része is lehet, mert kétoldalas!

Teljes mértékben saját tervezésű, így kérlek a mintát ne add tovább, ne tedd fel nyilvános oldalakra.
A minta alapján megfűzött ékszert eladhatod, de kérlek ne gyártsd nagy mennyiségben, valamint ne tanítsd tanfolyamon!

A mintaleírás tartalmazza a medál elkészítését lépésről lépésre, rajzokkal illusztrálva, valamint részletes szöveges magyarázatot.

A minta magyar nyelvű, Pdf formátumban küldöm.

Anyagszükséglet:
- japán kása 11/0 két színben
- japán kása 15/0
- 8mm kerek gyöngy
- 3mm csiszolt gyöngy
- csiszolt csepp 10x7mm
- gyöngyfűző tű
- 0,18-as damil

A kész csillag kb 5cm átmérőjű!

Double Star csillag fűzésminta jellemzői

termék, készítette: manominta
anyag

színek

termékkód
793353

feltöltve
2011. február 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Double Star csillag fűzésminta alkotója: manominta

manominta Kereki Kriszta vagyok, Szigetszentmiklóson élek.
2008. nyarán kezdtem gyöngyfűzéssel foglalkozni, hobbiként. Hamar észrevettem, hogy nem elég számomra a fellelhető mintákból alkotni, szükségem lett ara a szabadságra, hogy újat, addig nem létezőt hozzak létre.

Kész ékszereimet is megtalálod a Meskán, a http://kkriszta.meska.hu boltban.

Mintás oldalamat pedig azért hoztam létre, hogy az általam megvalósított ékszereket Te is elkészíthesd a leírásaim alapján.