Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Laptop táska

Laptop táska leírása

Laptop védő vagy táska egyrétegű vatelin steppeléssel, belseje pamutvászonnal van kibélelve, melyen kézi díszítő varrás lett alkalmazva.
mérete:35x25 cm
Laptop védő vagy táska, pamut bélés, műbőr cica :)
táska mérete: 35x25 cm
13,3 Kijelző méretű laptophoz
RENDELÉSRE 14, 4 - 15, 6 - 17-HEZ ! ÁRBAN VÁLTOZHATNAK EGY KEVESET!

Laptop táska jellemzői

iparművész termék, készítette: ecsdesign

technika

jellemző

színek

ajándék nekik

termékkód
2640105

feltöltve
2016. október 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Laptop táska alkotója: ecsdesign

ecsdesign Sziasztok!

Mindenkit szeretettel köszöntök boltomban!
Textil és ruhatervező Iparművész a \"becsületes\" foglalkozásom. Körülbelül három éves sem lehettem, amikor az első meséskönyvem a \"Lúdanyó meséit\" összefirkáltam mindenféle bogaraknak kinéző figurákkal. Azóta egyre csak rajzolok, rajzolok és kitalálok mindenféle szép ruhákat először a babáimnak, később a barátnőimnek és immár nagyon sok mindenkinek. Apró tárgyakat lassan három éve kezdtem el gyártani, a barátaim noszogatására. Első játékom egy rénszarvas volt, mely egy nagyon régi és kellemes Svédországi utazásnak az emlékéből fakadt. Őt követték a szőrös hasú ördögök, mivel pont Mikulásra készültünk. Később megszülettek a kitűzőim, melyeket a kedvenc Poci kutyám, egy szálkás szőrű tacsi (aki nemrég eltávozott a szivárványhídhoz) inspirált. De van Óriás Cirmi párna és mindenféle, amire a kedves kis állatkák rákerülhetnek.
Érezzétek magatokat kellemesen és töltődjetek fel mókával és kacagással, ha már betévedtek a kis állatfarmomra!

Üdv.
ECS