Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Vidám tavaszi selyem sál

Vidám tavaszi selyem sál leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Vidám energikus színes virágok díszítik ezt a kézzel festett selyemsálat. Garantáltan jó kedvre derítő és hangulatjavító hatású :)

Mérete 40x150 cm, kézzel festett hernyóselyem sál.

Kézzel mosható, vasalható, színét nem ereszti.
Kezelési útmutatót küldök mellé.

Vidám tavaszi selyem sál jellemzői

kézműves termék, készítette: Andrea85
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

technika

termékkód
2778711

feltöltve
2017. május 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Vidám tavaszi selyem sál szállítása

Termékeim nagy része megrendelésre készül. Az elkészítési idő általában 1 hét.

Amennyiben SÜRGŐS AJÁNDÉKként lenne szükséges valamely termékemre kérlek írj nekem üzenetet és megbeszéljük lehetséges-e hogy előbb postázzam.(főként alapanyag készlettől függ)

SZÁLLÍTÁS postai úton, pufi borítékban történik igényes csomagolásban, ajánlottan, elsőbbségivel.

FIZETÉS lehetséges átutalással, rózsaszín csekkel, Paypallal,utánvéttel(nagyon drága sajnos!!) személyes átvétel esetén (Veszprém, Balatonfűzfő) készpénzzel.

Elállás a vásárlástól termék kézhezvételétől számított 14 napon belül lehetséges, amennyiben a visszaérkezett termék ép, sértetlen, tiszta és még nem volt használva. A vissza szállítás díja a vevőt terheli!

Kivétel: A fogyasztót megillető elállási és felmondási jog 45/2014. (II. 26. 9§) Korm. rendelet alóli KIVÉTELEK:
{29. § (1) c bek.} c) olyan nem előre gyártott termék esetében, amelyet a fogyasztó utasítása alapján vagy kifejezett kérésére állítottak elő, vagy olyan termék esetében, amelyet egyértelműen a fogyasztó személyére szabtak.

Elérhetőségeimet, adataimat a Meska szabályzata miatt nem közölhetem, vásárlás után a vásárló megkapja.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft
Postázás külföldre 1 500 Ft 1 500 Ft

Vidám tavaszi selyem sál alkotója: Andrea85

Andrea85 Nyéki Andrea vagyok, Balatonfűzfőn élek és alkotok.

Hogy hol is kezdődött ez az egész? Talán már mikor megszülettem :). Mintha feladatot hoztam volna: alkotni KELL! Mindenből... bármiből! Vannak persze kedvencek, ilyen örök szerelem az olajfestészet és most már azt hiszem a selyemfestés is.

Először olajjal kezdtem el igazán "alkotni" 21 éves voltam akkor, sokat festettem, telve ihlettel és alkotási vággyal. Már akkor tudtam, nem magamnak festek, hanem másoknak. Sokat elajándékoztam, mert boldoggá tett, hogy örülnek nekik :). Rájöttem, minden képnek "gazdája" van, akik valamilyen úton-módon eljönnek érte.

2010-ben eljött egy nehéz pont az életemben, édesanyám elment közülünk, s én egyedül maradtam itthon. Szinte az angyalok súgták, hogy kezdjek el valami újjal foglalkozni, méghozzá a selyemmel. Nagyszerű élmény volt felfedezni ezt a csodás anyagot, megfigyelni, kipróbálni az anyag és a festék viselkedését. Csodák születtek, s a lelkem is gyógyult közben.

Elérkezett egy újabb fejlődési pont, minden afelé terelt, hogy próbáljam meg szélesebb körben megmutatni a termékeimet. Ekkor jött a Meska. Egy ismerősömtől hallottam róla, mondta, miért nem próbálom meg. Hát megpróbáltam :) Nagyon sokat köszönhetek az oldalnak, hiszen itt indult be igazán a boltom.

Ezúton is köszönöm az eddigi vásárlóimnak a bizalmat, és remélem még sok sok embernek tudok örömet okozni az alkotásaimmal! :)

"Nézd csak meg jól, mi minden van körülöttünk. A víz háborog, a föld rá sem hederít. Látod a magasba nyúló hegyeket?! A fákat, a fényt, amely a nap minden percében változtatja erejét és színét. A halakat, amelyek más halakat kergetnek, miközben azon vannak, hogy elkerüljék a sirályok csőrét. Hallod a zajokat, a hullámok moraját, a szél susogását, a homok neszezését, a sokféle zajt, amely harmóniává olvad? És az élet meg az anyagok e valószerűtlen hangversenyének kellős közepén itt vagyunk mi, te meg én és a körülöttünk lévő sok-sok ember. Vajon hányan látják meg közülünk azt, amit most leírtam? Hányan értik meg reggelenként, micsoda kiváltság, hogy fölébrednek, hogy láthatnak, szagolhatnak, tapinthatnak, hallhatnak, érezhetnek? Közülünk hányan képesek egy pillanatra megfeledkezni a nyűglődéseikről, hogy elámuljanak ezen a csodás látványon? Úgy tetszik: az ember éppen annak van a legkevésbé tudatában, hogy él." Marc Lévy

Nyéki Andrea
festő, selyemfestő

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek