Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Cicás-pöttyös, három fakkos tartó, rendszerező - rózsaszín

Cicás-pöttyös, három fakkos tartó, rendszerező - rózsaszín leírása

késztermék, azonnal szállítható

Anne rendszerező - KÉSZLETEN!

Úgy gondoltam itt az ideje, hogy a zsebkendő tartókat kicsit megreformáljuk, ezért most egy rendszerező formátumú tartót hoztam Nektek.

Rendszerező:
- Az elején hullámos záródású zsebkendőtartóként funkcionál,
- ha kinyitod, a belsejében találsz egy kártyatartó nyitott zsebet az egyik oldalon,
- a másik oldalán pedig egy cipzárral záródót, papír, vagy aprópénz, vagy kulcs számára,
- és mindezt megtalálod egy kis tartóban, mely akár a zsebedben is elfér, ha nem akarsz magaddal táskát vinni.

Bélelt, a külső rész és a bélés is 100% pamutvászon felhasználásával készült, jó tartású a rétegződés következtében.

Szeretettel ajánlom mindenkinek aki szereti rendszerezve tárolni az apróságait.

Mérete:
- zárva: 9,5 x12,5 cm
- nyitva: 12,5 x 19 cm.
- az utolsó képen a készleten lévő választékot láthatod.

HandMade by Anne

További kulcstartók, zsebkendőtartók: https://www.meska.hu/Shop/index/11325/43484

Cicás-pöttyös, három fakkos tartó, rendszerező - rózsaszín jellemzői

kézműves termék, készítette: annetextil
késztermék, azonnal szállítható

technika

termékkód
2912397

feltöltve
2017. szeptember 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Cicás-pöttyös, három fakkos tartó, rendszerező - rózsaszín szállítása

Kedves Vásárló!

A boltomban látható alkotások legtöbbje készleten van, azokat rögtön tudom postázni, ha meghatározott alkalomra szeretnél vásárolni, ezért nem tudsz a készítésre várni, a kész alkotásim között válogass, melyet a mellékelt linken találsz: http://www.meska.hu/Shop/index/11325?order=keszleten

Megtetszett valami az eladott alkotásaim közül, de nem találod a késztermékek, vagy rendelhető termékek között - Ebben az esetben üzenetben keress és elkészítem számodra, amennyiben a szükséges alapanyagok még rendelkezésre állnak.

Rendelhető termékek esetén kérlek vedd figyelembe, hogy termékeim, aprólékos, időigényes kidolgozással készülnek, ezért esetenként 1-3 hetet várni kell míg elkészülnek, rendelés előtt érdeklődj üzenetben aktuális időpontról.

A megvásárolt termékeket előreutalást követően azonnal postára adom, így néhány napon belül kézhez kapod. A fizetéshez szükséges adatokat a Meska vásárlás-visszaigazolását követően közvetlenül e-mail címedre küldöm meg, ekkor tudjuk a további adatokat is pontosítani. Utánvétes postázást és személyes átvételt jelenleg sajnos nem tudok vállalni.

A Magyar Posta szolgáltatásainak igénybevételével tudom továbbítani a termékeket, melynek jelenlegi kedvezményes díjairól az alábbiakban tájékozódhatsz.

- MPL Posta Csomagautomatára címezve - kedvező áron kérheted a szállítást. A csomagautomata átvételi címeket itt találod:
https://www.posta.hu/static/internet/download/PASZF_KI15_Csomagautomatak.pdf

Termékeimre jogszabálynak megfelelő garanciát vállalok.

Folyamatosan igénybe vehető kedvezmények:
- 20 000 Ft feletti, vagy 3 db egyenként 2000 Ft-ot meghaladó értékű termékek együttes vásárlása esetén bármely szállítási mód választása esetén postaköltséget nem számítok fel
- 2000 Ft-ot meghaladó értékű termék vásárlása esetén kedvezményes szállítási díjjal számolok akkor is ha csak egy terméket vásárolsz.
Anne

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 450 Ft
Postn maradó ajánlott küldemény 450 Ft 450 Ft

Cicás-pöttyös, három fakkos tartó, rendszerező - rózsaszín alkotója: annetextil

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek