Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Rózsás vesszőkoszorú (26 cm)

Rózsás vesszőkoszorú (26 cm) leírása

késztermék, azonnal szállítható

Ehhez a kopogtatóhoz az alapot egy saját készítésű, bambuszvesszőből font koszorú adja, melyet fehérre festettem.
Selyem rózsákkal, bimbókkal díszítettem, és tettem rá egy kis fehér fonott kosarat, bele tűzőhabot és ebbe is tűztem egy rózsafejet. Került még rá kétféle csipkeszalag és néhány gyöngy, valamint szizál is.

A koszorú átmérője 26 cm.

Rózsás vesszőkoszorú (26 cm) jellemzői

kézműves termék, készítette: pinkrose
késztermék, azonnal szállítható

technika

ajándék nekik

termékkód
2839589

feltöltve
2017. június 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rózsás vesszőkoszorú (26 cm) szállítása

Ingyenes személyes átvétel Budapesten egyéni megbeszélés szerint.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft

Rózsás vesszőkoszorú (26 cm) alkotója: pinkrose

pinkrose Kedves Látogató!

Közgazdászként teljesen új színt hozott az életembe a virágkötészet. Kitanultam a szakmát és folyamatosan újabb és újabb technikák alkalmazását igyekszem elsajátítani.

Készítek élővirág csokrokat, asztaldíszeket és dekorációkat. Külön kedvenceim azonban a szárazvirágokból és termésekből készült összeállítások, melyek a természetet hozzák be otthonunkba ugyanakkor tartósak is. Boltomban főként ajtókoszorúkkal, asztal- és falidíszekkel találkozhatsz.

Munkáimat nagy odafigyeléssel és precizitással készítem, többször "simítgatva" őket mire elkészülnek.

Bízom benne, hogy munkáim között Te is találsz kedvedre valót.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek