Anne Csatos táskák, kézitáskák - KÉSZLETEN! Amikor csak egy kisebb táskára van szükséged, akkor jól jöhet egy ilyen variálható, sokrét...

kézműves termék, készítette: annetextil
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: tárca keret, merevítők, hímzőfonal, pamutvászon, cipzár, fém lánc, textilbőr, szerelvények
technika: varrás, patchwork, foltvarrás

Bélyeg mintás csatos táska 3inOne

Bélyeg mintás csatos táska 3inOne leírása

Anne Csatos táskák, kézitáskák - KÉSZLETEN!

Amikor csak egy kisebb táskára van szükséged, akkor jól jöhet egy ilyen variálható, sokrétű táska:
vállpántját lecsatolva kézitáskaként, felcsatolva, keresztben átvetve hordható cross body-ként is használhatod, de választhatsz hozzá fém láncot is, mellyel egyből alkalmibb darabbá varázsolhatod.

Ami még plusz ebben a táskában:
A táska bélése pöttyös és bélyeg mintás 100% pamutvászon, melyben az egyik oldalra 2 db nyitott, a másik oldalra egy cipzárral zárható zsebet készítettem. Mind a külső, mind a belső anyagokra egyedileg vlies lapot szteppeltem, hogy tartását és puhaságát fokozzam.

Anyaga: Bélyeg mintás fekete-fehér-ekrü-szürke pamutvásznat fekete színű, puha textilbőrrel kombináltam. Kétféle vállpánt közül a választásodnak megfelelővel küldöm.

Szabásmintáját egyedileg terveztem, figyelemmel arra, hogy a táska ne csak kívülről legyen szép, hanem belülről is harmonikus és praktikus kialakítással bírjon.

Mérete:
- kerete 18 cm,
- magassága 16 cm,
- szélesség 20 cm,
- talpmélysége 5 cm.

Karabinerrel csatlakozó választható vállpántok:
- textilbőr 105 cm hosszú,
- ezüst színű lánc 90 cm hosszú + a pici karabinerek.

HandMade by Anne

További készleten lévő táskák: https://www.meska.hu/Shop/index/11325/51728

Bélyeg mintás csatos táska 3inOne jellemzői

kézműves termék, készítette: annetextil

saját alapanyag
Saját szabásminta alapján készült

ajándék nekik

termékkód
3390495

feltöltve
2019. április 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bélyeg mintás csatos táska 3inOne szállítása

A szállítással kapcsolatban részleteket Profil oldalamon találsz. Kérlek, hogy vásárlás előtt figyelmesen olvasd el.
https://www.meska.hu/UserProfil/index/69777
Helyhiány miatt valamennyi szállítási díjat nem tudom feltüntetni a Szállítási feltételeknél a termékoldalon, ha nem találod a neked megfelelőt, akkor vásárlás után pontosítjuk a szállítás módját és díját a Profil oldalon feltüntetett feltételeknek megfelelően.
A FOXPOST SZÁLLÍTÁSI LEHETŐSÉG 2019. MÁRCIUS 31-VEL MEGSZŰNIK, A SZOLGÁLTATÓVAL TÖRTÉNT SOROZATOS TECHNIKAI PROBLÉMA MIATT, 2019. ÁPRILIS 1-JÉTŐL KIZÁRÓLAG A MAGYAR POSTA SZOLGÁLTATÁSÁNAK IGÉNYBEVÉTELÉVEL TUDOM BIZTOSÍTANI A SZÁLLÍTÁST.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény utánvéttel 1 660 Ft 1 660 Ft
MPL posta csomagautomata 890 Ft 600 Ft
MPL postacsomag PostaPont, MOL, COOP Pont 1 090 Ft 600 Ft
MPL postacsomag házhoz kézbesítéssel 1 310 Ft 1 000 Ft
Postán maradó ajánlott 860 Ft 1 000 Ft

Bélyeg mintás csatos táska 3inOne alkotója: annetextil

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek