Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Forróság fülbevaló narancssárga

Forróság fülbevaló narancssárga leírása

A narancssárga különböző árnyalatai,üveghegyek,bogyók, feltűnően merész,vagy merészen feltűnő.
A fülbevaló vehemenciáját a méretei is nagyban befolyásolják.Hossza 7 centi.
Ismét egy súlyos és hangsúlyos darab.

Forróság fülbevaló narancssárga jellemzői

kézműves termék, készítette: Artemis

színek

termékkód
906648

feltöltve
2011. szeptember 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Forróság fülbevaló narancssárga szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 400 Ft 300 Ft

Forróság fülbevaló narancssárga alkotója: Artemis

Artemis Meska interjú az alkotóval »

Visszagondolva és összegezve eddigi életemet, azt látom hogy mindig kerestem a világban a formákat.
A formákat, amiket én látok, de nem találtam sehol.
Hiányoltam, mikor ruhát akartam venni, akár, ha valami különleges alkalomra, de még egy egészen mindennapos pólónál is. Hiányoltam, mikor bútorról, lakberendezésről volt szó, hiányoltam, mikor valami kiegészitőt akartam szerezni.
Az üveg, a Tiffany technika évekkel ezelőtt talált rám és követelte a helyét az életemben. Igazából azt sem tudtam miből áll, csak azt tudtam, hogy meg akarom tanulni, meg akarom ismerni. De mivel semmi konkrét célom nem volt vele, évekig mellőztem. A szekrény mélyén porosodtak az én szines üvegeim.
És én továbbra is kerestem a formákat a világban. Nem túlzok, ha azt irom, már évek óta kerestem valami ötletes, izléses nyakláncot, de nem találtam.
Aztán egy nap összeért az ég és a föld, betódult a fejembe a felismerés: hiszen a technika a kezemben, a formák a gondolataimban!!! Csak elő kell hozni. És nekiláttam.
Boltomban ezeket a formákat vásárolhatod meg ékszerekben kifejezve.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban