Campanula, asztali steampunk hangulatlámpa matt fekete csövekből, 2 színnel pácolt fa burával

Asztali steampunk hangulatlámpa matt fekete csövekből. A burát egyedileg, fából készítettem, amit tölgy és paliszander páccal kezeltem,...

iparművész termék, készítette: Kreativalampa
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fém, fa
technika: fémmegmunkálás, famegmunkálás

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Campanula, asztali steampunk hangulatlámpa matt fekete csövekből, 2 színnel pácolt fa burával

Campanula, asztali steampunk hangulatlámpa matt fekete csövekből, 2 színnel pácolt fa burával leírása

Asztali steampunk hangulatlámpa matt fekete csövekből. A burát egyedileg, fából készítettem, amit tölgy és paliszander páccal kezeltem, majd két rétegben pácoltam. Minden lámpám egyedi formavilágú, melyek a funkcionalitásuk mellett különleges hangulatot is teremtenek.
Feltűnő látványeleme lehet otthonod bármely helyiségének vagy feldobhatja a napod az irodában.
A képen látható modell készen is megvásárolható, de ha egyedi színben vagy méretben szeretnél hasonló lámpát, keress meg az elérhetőségeim egyikén. Az árat az összetevők mennyisége, nagysága és a szerelés összetettsége határozza meg. Ezek a paraméterek könnyen az anyagi lehetőségeidhez igazíthatóak, ezért keress bátran!

A lámpa leírása:
- a vízvezeték csövekből összeállított lámpatest matt fekete (felületkezelt)
- E27-es foglalattal ellátott, kizárólag LED izzóval használható (230 Volt, 4 Watt)
- lámpatestbe beépített kapcsoló
- textil bevonatú vezeték, melynek hossza: 1.5 m
- a talpakon filc korongok vannak, így nem karcolja a bútort
- mérete: H29xSZ17xM33 cm
- súlya: 2,9 kg

Az ár tartalmazza az izzót és a vezetéket.

Kitűnő ajándék születésnapra, házassági évfordulóra a tökéletes férjnek, vagy bármely különleges alkalomra. (Akár nyugdíjba vonuló vízvezeték szerelőknek is!)

A termék személyesen átvehető Budapesten, vagy postai úton az ország egész területén.
További információval, örömmel állok rendelkezésedre.

Campanula, asztali steampunk hangulatlámpa matt fekete csövekből, 2 színnel pácolt fa burával jellemzői

iparművész termék, készítette: Kreativalampa
anyag/összetevő

színek

termékkód
3668969

feltöltve
2020. március 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Campanula, asztali steampunk hangulatlámpa matt fekete csövekből, 2 színnel pácolt fa burával szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

Campanula, asztali steampunk hangulatlámpa matt fekete csövekből, 2 színnel pácolt fa burával alkotója: Kreativalampa

Kreativalampa
Régen volt már, amikor még a nagymamámat kértem meg, hogy próbálja ki az általam összeeszkábált elektromos kütyüket. Visszagondolva, akadt dolga rendesen. Azóta elvégeztem egy szakirányú iskolát, így már magam is bátran kísérletezhettem alkotásaimmal. Önmegvalósításom következő fejezete a képzőművészet megismerése volt, ahol gyakorolhattam a festészetet és a grafikázást. Fekete fehér grafikáim alakzatai szinte adták magukat, hogy térbe helyezzem őket. Erre a legkézenfekvőbb megoldásként a gipszet találtam alkalmasnak. A gipsz természetessége és fehérsége fogott meg, mindamellett, hogy könnyen megmunkálható és formázható. Szobraim térbeli látványának fokozásához jött az ötlet - hogy szakmámmal összekapcsolva - fényforrásokkal próbálkozzak. Ez vezetett a gipszlámpák megalkotásához. Kezdetben csak saját lakásom díszítésére készítettem őket, de látva ismerőseim elismerő reakcióit, biztató szavaik hatására gondolkodtam el azon, hogy komolyabban kezdjek el velük foglalkozni. Remélem alkotásaimmal megvalósíthatom álmaimat, és ismertséget szerzek.

Kazamér Zoltán

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: