Csipke és elegancia - ajándék- vagy pénzátadó esküvőre  -  - Meska.hu Csipke és elegancia - ajándék- vagy pénzátadó esküvőre  -  - Meska.hu Csipke és elegancia - ajándék- vagy pénzátadó esküvőre  -  - Meska.hu Csipke és elegancia - ajándék- vagy pénzátadó esküvőre  -  - Meska.hu
Csipke és elegancia - ajándék- vagy pénzátadó esküvőre  -  - Meska.hu Csipke és elegancia - ajándék- vagy pénzátadó esküvőre  -  - Meska.hu Csipke és elegancia - ajándék- vagy pénzátadó esküvőre  -  - Meska.hu Csipke és elegancia - ajándék- vagy pénzátadó esküvőre  -  - Meska.hu
Csipke és elegancia - ajándék- vagy pénzátadó esküvőre  -  - Meska.hu
Csipke és elegancia - ajándék- vagy pénzátadó esküvőre  -  - Meska.hu
Csipke és elegancia - ajándék- vagy pénzátadó esküvőre  -  - Meska.hu
Csipke és elegancia - ajándék- vagy pénzátadó esküvőre  -  - Meska.hu
Csipke és elegancia - ajándék- vagy pénzátadó esküvőre  -  - Meska.hu Csipke és elegancia - ajándék- vagy pénzátadó esküvőre  -  - Meska.hu Csipke és elegancia - ajándék- vagy pénzátadó esküvőre  -  - Meska.hu Csipke és elegancia - ajándék- vagy pénzátadó esküvőre  -  - Meska.hu
Nagyon szép képeslapot készítettem esküvőre melyben átnyújthatod ajándékodat az ifjú párnak. A képeslap 300 grammos gyöngyházfényű fehér kartonból készült, melyet domborítottam, széles fehér csipkével, csipkevirágokkal és papírdísszel díszítettem. Elrejtettem benne egy ajándékkártyát is, melyre saját jókívánságaidat írhatod. A képeslap kinyitható, belsejében zsebet helyeztem el az ajándékodnak. A képeslap hátát pöttyökkel domborított kartonnal fedtem. A képeslap vékony hófehér selyemszalaggal összeköthető. Mérete: 18 cm x 9 cm
Összetevők

karton, selyem, csipke


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 5 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

papírművészet


Jellemző
egyedi, kézműves, ajándék, pénzátadó, hófehér

Színek

fehér


Termékkód

3055726

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1800 Ft-

Az albumainkat és minden termékünket 500 gramm felett futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
900 Ft 1 650 Ft

Készítette

Jbgifts

Jbgifts

Ne csak a hétköznapokon légy egyedi!

5 (384)

Jbgifts boltja  ›

Róla mondták

“A várakozásomat is felülmúlta”

KoMis

Egyedi rendeléseket is vállal

Jbgifts további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek