Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Lilla baba

Lilla baba leírása

késztermék, azonnal szállítható

A baba feje, haja és végtagjai tűnemezelés technikával készültek. A ruhácskája gyapjúfilc, amit szintén tűnemezelt gyapjúpöttyökkel díszítettem. Kézzel varrtam össze. Teste kicsit ki is van tömve. Szeme gyöngy. Arcocskáját pirosítóval színeztem.
Magassága 7,5 cm.

Inkább dísztárgy, mint játék, kicsi gyerekeknek nem ajánlom!

Babák folyamatosan készülnek most különböző színösszeállításban. Nézz be később is hátha megtetszik valamelyik neked is!
Egyedi kéréseket is szívesen teljesítek, amennyiben rendelkezésemre áll a kívánt színű gyapjú.

Lilla baba jellemzői

kézműves termék, készítette: videnda
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
2830640

feltöltve
2017. május 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Lilla baba szállítása

Személyes átvételre a H5-ös hév vonalán lehetőség, illetve a 4-6-os villamos Margit híd és az Oktogon közötti szakaszán.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
WEBOX csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 590 Ft 690 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 590 Ft 690 Ft

Lilla baba alkotója: videnda

videnda kézzel varrott karácsonyfadíszeimet megtalálod szeptembertől amíg a készlet tart.
hasonló díszeket készítek minden évben, így könnyen bővítheted évről évre a saját garnitúrádat.
egyéni megrendeléseket is vállalok, de azt csak november végéig tudom teljesíteni.
köszönöm, hogy benéztél, válogass, vásárolj, és várlak vissza jövőre is!

BOLDOG KARÁCSONYT NEKTEK!

:)

DECEMBER 19. UTÁN MINDEN MEGMARADT DÍSZEM FÉLÁRON LESZ KAPHATÓ!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek