Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

"Rokonlelkek"- egyedi, kézműves esküvői scrapbook album

"Rokonlelkek"- egyedi, kézműves esküvői scrapbook album leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~30 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Gyönyörű, egyedi, kézműves esküvői scrapbook albumot készítek, melyben megőrízheted életed egyik legfontosabb napjának az emlékeit.

Interaktív album, melynek mind a 18 oldala interaktív elemekkel készül, igazi kaland az ifjú pár számára. Rejtett, nyíló oldalak, mini albumok, zsebek, melyek mindegyike a fotóitokat rejtheti. Az albumban az interaktív elemek mellett gyönyörűen díszített scrapbook oldalakat is tettem, melyeken egy- két fotó helyezhető el a különleges díszítő elemek között.

Külön oldalakat szenteltem a menyasszoy és a vőlegény fotóinak, melyet a harmadik képen láthatsz.

Alapvető színei a bézs, barna és rószaszín régies árnyalatokban.

Az album kiváló nászajándék lehet az ifjú párnak.

Mérete:

22 cm x 22 cm x 13 cm

"Rokonlelkek"- egyedi, kézműves esküvői scrapbook album jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts
rendelésre készül, elkészítési idő: ~30 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

technika

termékkód
3224445

feltöltve
2018. szeptember 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

"Rokonlelkek"- egyedi, kézműves esküvői scrapbook album szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1800 Ft-

Az albumainkat és minden termékünket 500 gramm felett futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 3 000 Ft 3 600 Ft

"Rokonlelkek"- egyedi, kézműves esküvői scrapbook album alkotója: Jbgifts

Jbgifts Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek. Minden terméket az elejétől a végéig magam készítek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: