I LOVE COLOURS. Patchwork shopper bagoly-gombbal. -  - Meska.hu I LOVE COLOURS. Patchwork shopper bagoly-gombbal. -  - Meska.hu I LOVE COLOURS. Patchwork shopper bagoly-gombbal. -  - Meska.hu
I LOVE COLOURS. Patchwork shopper bagoly-gombbal. -  - Meska.hu I LOVE COLOURS. Patchwork shopper bagoly-gombbal. -  - Meska.hu I LOVE COLOURS. Patchwork shopper bagoly-gombbal. -  - Meska.hu
I LOVE COLOURS. Patchwork shopper bagoly-gombbal. -  - Meska.hu
I LOVE COLOURS. Patchwork shopper bagoly-gombbal. -  - Meska.hu
I LOVE COLOURS. Patchwork shopper bagoly-gombbal. -  - Meska.hu
I LOVE COLOURS. Patchwork shopper bagoly-gombbal. -  - Meska.hu I LOVE COLOURS. Patchwork shopper bagoly-gombbal. -  - Meska.hu I LOVE COLOURS. Patchwork shopper bagoly-gombbal. -  - Meska.hu
Foltvarrásos technikával készült ez a válltáska, fél tucat férfiing és egy kislányruha kombinációja és utóélete :) rengeteg kézi tűzéssel, kedves apró részlettel, egy fából készült bagoly-gombbal és egy levehető szív-függővel részben az újrahasznosítás jegyében. Nagyon vidám és attraktív darab, jól pakolható, többszörösen megerősített varrásokkal, hogy jól bírja majd a strapát! Puha, egy réteg vatelinnel bélelve. Két belső zsebe van. 44 x 42 cm, vállra akasztható (65 cm).
Összetevők

vatelin, vásznak, gomb


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

varrás, patchwork, foltvarrás


Jellemző
bagoly, szélforgó

Színek

fehér, kék, sárga


Termékkód

3438556


Eladó

Magánszemély

Fontos információ!!!!
Rendelésre készülő termékeket 2024. február 1.-től tudok szállítani!!!

A 2.5 cm vastagságot meghaladó csomagot (például 2-3 db SHOPPER vagy neszi, 1 db szív függődísz/levendulapiramis, stb.) a Magyar Posta szabályzata szerint csak postán maradó küldeményként lehet feladni. Ha nem így kéri, kérem, ezt a vásárláskor jelezze.
Továbbá 500 g súly feletti küldemény esetén plusz postaköltséggel kell számolnia a vásárlóknak.

------------------------------------------------------------------------------------------

UTÁNVÉTES KÜLDEMÉNY POSTÁZÁSÁT NEM VÁLLALOM!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
990 Ft 1 490 Ft

Készítette

herisson

herisson

SÜNI - Mini-varroda az erdők alatt, a Dunakanyar közepén :)

5 (748)

herisson boltja  ›

Róla mondták

“Tartós megoldást kerestem bevásárláshoz nejlon szatyor helyett. A keresési találatok között a meskát és az herissont választottam. Helyesen. Kriszitna a legkedvesebb akivel online vásárlásaim során találkoztam! Kedves és közvetlen. Masszív, szépen kivitelezett darabokat kaptam tulajdonképpen jelképes összegért, amik színesek, egyediek és végtelenül vidámak. Mosolyt csal az arcomra, akárhányszor előveszem őket! Sugárzik belőlük a szeretet, tényleg szívvel-lélekkel készültek!”

fonaktamas75

Egyedi rendeléseket is vállal

herisson további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek