Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

A csónakázás öröme. Kerámia dombormű

A csónakázás öröme. Kerámia dombormű leírása

késztermék, azonnal szállítható

30 x 21 cm-es kerámia képre a csónakázás egyfajta örömét mintáztam meg.
Egy erdővel, nádassal körülvett tavon egy pár csónakázik, amikor elúszik előttük a hattyú család.
Amint kell, a hattyú szülők közrefogják a fiókákat, és szépen, liba sorban haladnak. A csónakázók ámulattal figyelik a jelenetet.
A képet apró részletekből építettem fel, ügyelve a képi egyensúlyra. A képet mázfestékekkel színeztem.
A kerámia kép álló téglalap alakú, felül ívelt és a felakasztásra alkalmas két kicsi lyukkal van ellátva.

A csónakázás öröme. Kerámia dombormű jellemzői

kézműves termék, készítette: Kemcsi
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
3049459

feltöltve
2018. február 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

A csónakázás öröme. Kerámia dombormű szállítása

Ha személyes átvételre kerül sor,ez törékeny dolgok esetében lehetséges, akkor a vonatra váltott helyi jegy árát kérem.Ez attól függ, milyen messze viszem a terméket. Budapestnél messzebbre nem vállalom.Budapestre 800 Ft oda és ugyanannyi vissza.Csak nagyobb értékű terméket viszek személyes átvételre.
Postai küldeménynél a csomagot értem. Törékeny csomagnál csak egy napos feladási határidőt fogad el a posta, és egy törékeny csomag feladása súlytól függően kb. 3500 Ft.
Futárszolgála által vitt csomagnál a csomag méretétől függ az ár.A futár szolgálat törékeny csomagot nem vesz fel .Webox csomag feladására nincs lehetőségem.
Nem csomag jellegű küldemény feladása 800 Ft.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Csomag, súlytöl függő kb. 2 500 Ft 2 500 Ft
Törékeny csomag, súlytól függő, kb. 2 500 Ft 2 500 Ft
Postán maradó csomag 1 700 Ft 1 700 Ft

A csónakázás öröme. Kerámia dombormű alkotója: Kemcsi

Kemcsi Több évtizeden keresztül csinálom a különféle kézműves dolgokat. Szeretek minden újat kipróbálni. Sokat rajzolok, festek, ezt csináltan egész életemben. A szívem csücske most a kerámia lett. Örülök, hogy mindezt megmutathatom.
Szeretek dolgozni magam és mások örömére.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: