Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Ginko ginkgo üveglapos szett

Ginko ginkgo üveglapos szett leírása

késztermék, azonnal szállítható

12 mm-es dupla lencsés gyűrűből és egy 16 mm-es fülbevalóból áll ez a nyugtató zöld-fehér szett. Ginkgo levelek vannak rajta, itthon ezt a növényt páfrányfenyőként is ismerhetjük, jellegzetes leveleit gyakran használják a gyógyászatban. Ha medált vagy karkötőt is szeretnél hozzá, szívesen elkészítem.
Külön-külön is megvásárolhatóak:
Gyűrű: 1300 ft
Fülbevaló: 1300 ft

Személyes átvétel: Budapest, Széll Kálmán tér

Ginko ginkgo üveglapos szett jellemzői

kézműves termék, készítette: monimousse
késztermék, azonnal szállítható
anyag

színek

ajándék nekik

termékkód
2842274

feltöltve
2017. június 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Ginko ginkgo üveglapos szett szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 290 Ft 390 Ft
Foxpost 600 Ft 600 Ft

Ginko ginkgo üveglapos szett alkotója: monimousse

monimousse Móninak hívnak és jelenleg a kisbabámmal vagyok otthon gyermekgondozási szabadságon. A saját szórakoztatásomra kezdtem el pár éve ékszereket készíteni gyöngyből,majd üveglapos technikával. Mikor megszületett a kislányom és épp volt némi időm két etetés között, ez volt az egyetlen tevékenység, ami valóban ki tudott kicsit kapcsolni, hogy aztán újra feltöltődve léphessek a kiságyhoz.

Az ékszereimről több pozitív visszajelzést kaptam, hordják már a családtagjaim, a barátaim, a kollégáim, ezért úgy gondoltam, hogy esetleg megpróbálok vele másoknak is örömet szerezni.
Üveglapos technikával egyre többen dolgoznak, így arra törekszem, hogy kicsit egyedivé tegyem a termékeimet. Próbálok különleges képeket választani és gyakran a saját fotóimat használom fel a készítésnél.

Nagyon figyelek az alapanyagok, különösen a papír minőségére. Mivel az anyagokat én is mástól rendelem, ezek meghibásodására nem tudok garanciát vállalni, de minden esetben vállalom a javításukat/cseréjüket egyéni megbeszélés alapján.

Az anyagok közül új kedvencem a parafa és a paracord, ezekkel fogok a jövőben kísérletezni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek