Szivárvány színű zebrás pénztárca (fekete) -  - Meska.hu Szivárvány színű zebrás pénztárca (fekete) -  - Meska.hu Szivárvány színű zebrás pénztárca (fekete) -  - Meska.hu
Szivárvány színű zebrás pénztárca (fekete) -  - Meska.hu Szivárvány színű zebrás pénztárca (fekete) -  - Meska.hu Szivárvány színű zebrás pénztárca (fekete) -  - Meska.hu
Szivárvány színű zebrás pénztárca (fekete) -  - Meska.hu
Szivárvány színű zebrás pénztárca (fekete) -  - Meska.hu
Szivárvány színű zebrás pénztárca (fekete) -  - Meska.hu
Szivárvány színű zebrás pénztárca (fekete) -  - Meska.hu Szivárvány színű zebrás pénztárca (fekete) -  - Meska.hu Szivárvány színű zebrás pénztárca (fekete) -  - Meska.hu
Zebrabarátoknak, fiataloknak ajánlom ezt a részben kézzel varrt, fekete alapon szivárvány színű zebrás bútorvászonból készült, zöld alapon zöld-fehér apró szívecske mintás pamutvászonnal bélelt fémcsatos pénztárcát. Méretei: szélessége a legszélesebb ponton 13 cm magassága 12 cm az alja 3,5 cm mélységű A fém keret 12 cm szélességű. A postázáshoz én a postán maradóra feladást ajánlom, mivel így ez csak 600,- Ft-ba kerül. Az "egyéb szállítási módok"-ban tudod kiválasztani ezt a lehetőséget. Ebben az esetben kérlek írd meg, hogy melyik postára küldjem a csomagot.
Összetevők

bútorvászon, merevítős közbélés, vatelin, pamutvászon, csatos fémkeret


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

varrás


Jellemző
csatos, zebra, zebrás, szivárvány, fekete

Színek

fekete, mintás, tarka


Termékkód

3441776

Az általad kiválasztott terméket minden esetben ajánlott postai küldeményként adom fel, légpárnás borítékban, melynek költsége a postai díjszabáshoz igazodik. Amennyiben a postai utánvétet jelölöd meg fizetési feltételként, tapasztalataim azt mutatják, hogy kisebb termékek feladása is 1.800,- Ft körüli áron történik, így kérlek vedd fontolóra az átutalás vagy a számlára történő befizetés lehetőségét.
Amennyiben a termékkel bármilyen minőségi gond merülne fel, kérlek jelezd felém, és én megpróbálom orvosolni a problémát.


Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Heves megye)
0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
1 300 Ft 1 400 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
1 400 Ft 1 500 Ft
600 Ft 700 Ft
Postai küldemény utánvéttel
2 000 Ft 2 200 Ft

Készítette

ZoeCollection

ZoeCollection

Színek nélkül is lehet élni, de nem érdemes

5 (1150)

ZoeCollection boltja  ›

Róla mondták

“Gyönyörű munka! Gyors, pontos, precíz eladó. Roppant barátsagos, türelmes és tökéletes mását készítette, annak amit kértem! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Mégegyszer nagyon köszönöm!”

Szimbolum

Egyedi rendeléseket is vállal

ZoeCollection további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek