Akciós Pezsgőtömbök - 10-et Fizetsz 12-t Vihetsz -  - Meska.hu Akciós Pezsgőtömbök - 10-et Fizetsz 12-t Vihetsz -  - Meska.hu
Akciós Pezsgőtömbök - 10-et Fizetsz 12-t Vihetsz -  - Meska.hu Akciós Pezsgőtömbök - 10-et Fizetsz 12-t Vihetsz -  - Meska.hu
Akciós Pezsgőtömbök - 10-et Fizetsz 12-t Vihetsz -  - Meska.hu
Akciós Pezsgőtömbök - 10-et Fizetsz 12-t Vihetsz -  - Meska.hu
Akciós Pezsgőtömbök - 10-et Fizetsz 12-t Vihetsz -  - Meska.hu Akciós Pezsgőtömbök - 10-et Fizetsz 12-t Vihetsz -  - Meska.hu
- Borza Szappan Manufaktúra - A K C I Ó - 10 darab áráért 12 darab pezsgőtömböt postázunk! A pezsgőtömbök kitűnő apró ajándékok. - Szülinapra - Névnapra - Házassági évfordulóra - Valentin napra - Magadnak a szürke hétköznapokra - A fáradt, fázós téli estékre Ezért készítem el ezt a csomagot, amelyben eredetileg 10db általad választott pezsgőtömb került volna 2700.Ft-ért. Egész télen át tartó akció keretében viszont 12 darabot fogok postázni neked változatlan áron. A pezsgőtömbök a csomagolásban sokáig akár 4-5 hónapig is elállnak. Nem veszítik el az illatukat. Nem szereik a párás levegőt, ezért kérlek, ne a fürdőszobában tartsd őket. Hogy milyen 12 darab pezsgőtömböt szeretnél, azt kérlek a megjegyzésbe írva küld el nekem a rendelésed során. Borza Szappan Manufaktúra
Összetevők

tengeri só, organikus sheavaj, citromsav, szódabikarbóna, fahéj, természetes illóolajok, zabliszt


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

mindenmás


Jellemző
fürdőbomba, fürdőgolyó, sheavajas, pezsgőtömb, fürdés, ajándék

Színek

barna, fehér


Termékkód

2843586

Rendelésed kartondobozban kerül feladásra, a csomagolás költsége az én ajándékom.


Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
GLS Futárszolgálat előre fizetéssel
1 390 Ft 1 390 Ft
Futárszolgálat utánvéttel
1 690 Ft 1 690 Ft

Készítette

BorzaSzappan

BorzaSzappan

Hagyományos eljárással - Természetes alapanyagokból - Kézzel és szeretettel készült termékek

5 (3112)

BorzaSzappan boltja  ›

Róla mondták

“Szuper termék, korrekt eladó.”

mamoca

Egyedi rendeléseket is vállal

BorzaSzappan további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek