Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Szürke, levél csipkés, fehér masnis, romantikus, nagyméretű válltáska, virágos fodorral

Szürke, levél csipkés, fehér masnis, romantikus, nagyméretű válltáska, virágos fodorral leírása

késztermék, azonnal szállítható

Egész évben jól kihasználható, nagyméretű táskát készítettem, ami gyönyörű kiegészítője lehet, bármely női ruhatárnak! A hagyományos, fekete-fehér, szín összeállítást kedvelő hölgyeknek, különösen ajánlom ezt a modellt!

Erős, jó tartást biztosító, fehér mikro kordbársonyból készítettem ezt a táskát, melynek elejét kézzel horgolt, aprólékos kidolgozású, antik csipkével és virág mintás fodrokkal tettem romantikussá.
A horgolt részt, színes fonal rávarrásokkal erősítettem az alap szövethez, melyen a mintákat csipkével, organza csíkkal, masnival, gyöngyökkel és gombokkal tettem még érdekesebbé.
Az alsó részt bohókás fodrokkal bolondítottam meg.
Felül cipzárral nyitható. A cipzár fogantyújára néhány gyöngyöt fűztem, amik a táska színével harmonizálnak.
A táska hát oldalán is, az elejéhez hasonlóan fodrok vannak.
A vállpántja is fehér kordbársonyból készült, szélén színes fonal tűzésekkel.
Belül, szürke pamutvászonnal bélelt, 1 darab zsebbel kialakított.
Kézzel, óvatosan, max. 40 fokon, szükség esetén mosható.

Mérete:
Szélessége felül: 31 cm.
Alul: 43 cm.
Magassága: 37 cm.
Talp szélesség: 7 cm.
Vállpánt hossz: 90 cm.

Ha a kép alatt a nagyításra kattintasz, akkor az apróbb részleteket is láthatod!

Szürke, levél csipkés, fehér masnis, romantikus, nagyméretű válltáska, virágos fodorral jellemzői

kézműves termék, készítette: bkrisztina
késztermék, azonnal szállítható

technika

termékkód
2849974

feltöltve
2017. június 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szürke, levél csipkés, fehér masnis, romantikus, nagyméretű válltáska, virágos fodorral szállítása

SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ!!! HA LEGALÁBB 20000 FT. ÉRTÉKBEN KÉSZTERMÉKET VÁSÁROLSZ A BOLTOMBAN, AKKOR A SZÁLLÍTÁSI DÍJ INGYENES, DPD FUTÁRRAL!!

Késztermékek, ezen a linken láthatók: http://www.meska.hu/Shop/index/12594?order=keszleten

A nálam vásárolt termékeket mindig buborékos belsejű borítékban postázom, hogy szállítás közben ne sérüljön a termék. Személyes találkozáskor átvett termékeknél, ha esetleg szükséges (táskánál, vállpánt hosszának beállítása, a tulajdonos méretének megfelelően), kisebb átalakításokat azonnal megcsinálok. Ha bármilyen probléma felmerül a vásárolt terméknél, 1 hónapon belül kicserélem, vagy másikat készítek. A szállítási költség tartalmazza a csomagolás költségét is.
Több termék vásárlása esetén, a posta költség csak tájékoztató jellegű! A termékek súlyának pontos tudatában, egyeztetés után tudom megadni a pontos összeget!

Személyes átvételre, Budapesten, a Batthyány tér környékén van lehetőség.

UTÁNVÉTELLEL NEM POSTÁZOK TERMÉKEKET! MEGÉRTÉSETEKET KÖSZÖNÖM!

A posta, 2017-es szabálya szerint, a 22.9 cm. +32.9 cm. +2.4 cm-nél nagyobb küldeményt csak csomagként lehet postázni, ezért a nagyobb méretű táskák, ruhák és mellények posta költsége a csomagfeladáshoz igazodott! A megadott érték, ( 1490 Ft.) 2 kg-ig érvényes!

Futárszolgálat választása esetén, a DPD-vel küldöm a csomagot!
Ha csak újrahasznosított kartonba és nejlon csomagolásban kéred a postázást, és nem légpárnás borítékban, akkor a futár költség csak 1250 Ft.!!!!!!!!

Ajánlom a FOXPOST csomagautomatába történő postázást, ez esetben a nagyobb termékek posta költsége kedvezőbb! A nagyobb bevásárló központokban, élelmiszer üzletekben találhatóak ilyen FOXPOST csomagautomaták. Kérésre, szívesen megnézem, hogy a Te címedhez, melyik automata esik legközelebb!

========================================
%%% VÉGKIÁRUSÍTÁS!!! ÓRIÁSI AKCIÓ!!!!
KÉSZLETEN LÉVŐ BLÚZOK: 990 FT.
SZOKNYÁK: 1990 FT.
RUHÁK: 3990 FT.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 590 Ft 1 600 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
FOXPOST csomagautomatába 1 000 Ft 1 000 Ft
MPL posta csomagautomatába 700 Ft 700 Ft

Szürke, levél csipkés, fehér masnis, romantikus, nagyméretű válltáska, virágos fodorral alkotója: bkrisztina

bkrisztina Meska interjú az alkotóval »

Köszönöm, hogy benéztél a boltomba!

Boros Krisztina vagyok.

Ha érdekelnek a patchworkös és rátétes technikával készült ruhák, mellények, táskák akkor jó helyen jársz.
Életem egy kis részét Ázsiában töltöttem, innen hoztam magammal azt a színvilágot és technikát amit ott a gyakorlatban láttam és tapasztaltam.
Diploma munkámat is patchwork technikával készítettem el, amely néhány szakfolyóiratban és a TVben is megjelent.
Az alkotás tölti ki a napjaimat, de a télből és a szürkeségből mindig elmenekülök Ázsiába egy kis feltöltöttségre.
Ha egyedi kívánságod van azt is meg tudom oldani, ha megbeszéljük.
Várom kedves érdeklődők bátor jelentkezését!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek