Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Coco gyűrű

Coco gyűrű leírása

késztermék, azonnal szállítható

Üveglapos technikával készült gyűrű, melyhez a képet kiváló minőségű papírra nyomtattam, a tökéletes végeredmény eléréséhez.
Az üveglap 16 mm-es, kerettel együtt kb. 17 mm.
Víztaszító, de nem vízálló.
Igény szerint rendelhető hozzá fülbevaló is.

A személyes átvételre Budapest belsőbb kerületeiben van lehetőség.

Több termék vásárlása esetén a megadott postai ár csak irányadó, mindig a konkrét termékek darabszámától és súlyától függ.

Coco gyűrű jellemzői

kézműves termék, készítette: monimousse
késztermék, azonnal szállítható
anyag

jellemző

színek

ajándék nekik

termékkód
3069659

feltöltve
2018. február 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Coco gyűrű szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 260 Ft 350 Ft

Coco gyűrű alkotója: monimousse

monimousse Móninak hívnak és jelenleg a kisbabámmal vagyok otthon gyermekgondozási szabadságon. A saját szórakoztatásomra kezdtem el pár éve ékszereket készíteni gyöngyből,majd üveglapos technikával. Mikor megszületett a kislányom és épp volt némi időm két etetés között, ez volt az egyetlen tevékenység, ami valóban ki tudott kicsit kapcsolni, hogy aztán újra feltöltődve léphessek a kiságyhoz.

Az ékszereimről több pozitív visszajelzést kaptam, hordják már a családtagjaim, a barátaim, a kollégáim, ezért úgy gondoltam, hogy esetleg megpróbálok vele másoknak is örömet szerezni.
Üveglapos technikával egyre többen dolgoznak, így arra törekszem, hogy kicsit egyedivé tegyem a termékeimet. Próbálok különleges képeket választani és gyakran a saját fotóimat használom fel a készítésnél.

Nagyon figyelek az alapanyagok, különösen a papír minőségére. Mivel az anyagokat én is mástól rendelem, ezek meghibásodására nem tudok garanciát vállalni, de minden esetben vállalom a javításukat/cseréjüket egyéni megbeszélés alapján.

Az anyagok közül új kedvencem a parafa és a paracord, ezekkel fogok a jövőben kísérletezni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek