Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

" A mi szerelmünk..." - egyedi, kézműves vintage esküvői scrapbook album

" A mi szerelmünk..." - egyedi, kézműves vintage esküvői scrapbook album leírása

Nagyon szép, egyedi esküvői fotóalbumot készítettem, melyben megőrizheted életed egyik legfontosabb eseményének a legszebb pillanatait.

Az album papírjai és díszei is régies hatást keltenek. Az oldalakat, fotókereteket, díszeket tintáztam, helyenként téptem, és érdesítettem.

Nagyon sokféle anyagot használtam díszítő elemnek, selymet, csipkét, fémet, műanyagot, melyek tökéletesen harmonizálnak egymással.

Az album felépítése keretes, az első oldalakon a házaspár közös fotóit helyezheted el, aztán néhány oldalt készítettem külön a menyasszonynak és a vőlegénynek, majd az utolsó oldalak ismét a házaspár közös fotóit őrzik.

Az albumhoz - igény esetén- szívesen készítek azonos stílusú vendégkönyvet is.

Az ár csak a fotóalbumot tartalmazza, ha szeretnéd a vendégkönyvet is, akkor belső üzenetben kérj árajánlatot.

Az albumot nevekkel, dátumokkal szívesen teszem még személyesebbé.

Mérete:

22 cm x 22 cm x 8 cm

" A mi szerelmünk..." - egyedi, kézműves vintage esküvői scrapbook album jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3065401

feltöltve
2018. február 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

" A mi szerelmünk..." - egyedi, kézműves vintage esküvői scrapbook album szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1800 Ft-

Az albumainkat és minden termékünket 500 gramm felett futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 3 000 Ft 3 600 Ft

" A mi szerelmünk..." - egyedi, kézműves vintage esküvői scrapbook album alkotója: Jbgifts

Jbgifts Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: