Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

AKCIÓ - Málma Fülbevaló

AKCIÓ - Málma Fülbevaló leírása

késztermék, azonnal szállítható

1700 Ft helyett most csak 1200 Ft
Friss málnaszemek egyenesen a gyümölcsösből... :) Vagy legalábbis majdnem. Innen az én kis süthető gyurma gyümölcsösömből. Aprólékos gonddal készíttetem el őket, sütés után lelakkoztam, majd egy-egy tűzpiros csiszolt gyönggyel megspékelve fülbevaló alapra rögzítettem.

Méretek:
málna: 15*13 mm
fülbevaló hossza: 4 cm.

Figyelem! A fülbevaló csak mérsékelten vízálló. Tisztítani enyhén nedves ronggyal lehet.

AKCIÓ - Málma Fülbevaló jellemzői

kézműves termék, készítette: nbettus
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag
málna

színek

termékkód
1729567

feltöltve
2017. június 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

AKCIÓ - Málma Fülbevaló szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
WEBOX csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 450 Ft

AKCIÓ - Málma Fülbevaló alkotója: nbettus

nbettus Budapesten élek, 25 éves vagyok.
Sokáig gondolkodtam, hogy mi is az, amit igazán szeretek csinálni, mi a kedvenc technikám. Igazság szerint bármit amit idáig kipróbáltam, mindet nagyon megszerettem. Talán amit mégis kiemelnék az a süthető gyurmákból készített apróságok, a gyöngyök, és a rajzolás. Számomra ezek azok amik teljesen kikapcsolják az agyam, mikor dolgozom. Akkor megszűnik a külvilág és csak arra koncentrálok amit készítek. Nem elégszem meg a közepessel, mindig a legjobbra törekszem. Szerintem igaz a mondás: \"Gyakorlat teszi a mestert\". Mester még nem vagyok, de folyamatosan fejlődöm, és remélem ezt majd a munkáimon is látni fogjátok.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek