Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Kátrányos(ichtiolos) kecsketejes kéz és testápolókrém

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »
Kátrányos(ichtiolos) kecsketejes kéz és testápolókrém

Az ichtiol nagyon erős antiszeptikus és sebgyógyító, kiváló redukáló szer, faggy...

Ára: 900.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

Kátrányos(ichtiolos) kecsketejes kéz és testápolókrém leírása

Az ichtiol nagyon erős antiszeptikus és sebgyógyító, kiváló redukáló szer, faggyúmirigy szabályozó, és gyulladásgátló hatással.Régóta használják ekcémás és pszoriázisos problémákra, kiváló hatással van a pattanásos, gyulladt bőrre.
Ebben a krémben az ichtiol kifejti hámépítő, érösszehúzó, szárító, antiszeptikus, fájdalomcsillapító, viszketéscsillapító, hámképző, anti-szeborreás és anti-rozaceás hatását.
Összehúzza a pólusokat, nyugtatja a bőrt és segít a nyomkodás apró sebeinek eltüntetésében.
Gombás bőrbetegségekre is ajánlott.

A krémbe teafa, levendula és citromolajokat kevertem és egyúttal az antibakteriális és sebgyógyító hatását is erősítettem.

Sheavajat, kakaóvajat, méhviaszt, bio extra szűz oliva olajat, szőlőmagolajat, bio cickafark macerátumot, és körömvirágolajat kevertem össze és kecsketejport tettem bele.
Nagyon kellemesen és hatásosan ápol és hidratál.

A termék súlya: 30 gramm

Kátrányos(ichtiolos) kecsketejes kéz és testápolókrém jellemzői

kézműves termék, készítette: Nadler

saját alapanyag
gyógynövénymacerátumok

technika

színek

termékkód
2556054

feltöltve
2017. július 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kátrányos(ichtiolos) kecsketejes kéz és testápolókrém szállítása

Személyes átvétel Budapesten(Nyugati és Corvin köz) és Vácon lehetséges.
Minimum 4 darab termék rendelése esetén Budapesten a házhoz szállítás ingyenes bringás futárral, kivételt képeznek a legkülső kerületek, ilyenkor a Belvároshoz közelebb eső címet kérek megadni.
A termékek árát Paypal vagy banki átutalással, a kerékpáros futárnak készpénzzel is fizetheted.
A kiszállítás Webox és Foxpost csomagautomatán keresztül és Foxpost futáros házhoz szállítással történik.A csomagautomata előreutalással 490 Ft, utánvét 599 Ft, a futáros kiszállítás előreutalással 790, utánvéttel 1080 Ft.
10000 Ft feletti vásárlás esetén mindenfajta szállítás( Webox, Foxpost) ingyenes.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 080 Ft 1 080 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 790 Ft 790 Ft
Bringás futár Budapesten(külső nem) 4 termék vásárlásakor 0 Ft 0 Ft
Foxpost terminál előreutalással 490 Ft 490 Ft
10000 Ft-os rendelésnél előre utalás után ingyenes szállítás 0 Ft 0 Ft
Foxpost terminál utánvéttel 890 Ft 890 Ft

Kátrányos(ichtiolos) kecsketejes kéz és testápolókrém alkotója: Nadler

Nadler 6 gyermekes édesanya vagyok, lassan 18 éve itthon, a családom szolgálatában.Az évek során sokat használtam az illóolajokat, a saját készítésű gyógyteákat, cseppeket, olajos kivonatokat a családom egészségének az érdekében, a gyógynövények a gyermekeim barátai is.

A szappanjaimhoz felhasznált kecsketejet a húgom farmjáról szerzem be, ahol az állatok semmiféle vegyszert tartalmazó táplálékot nem kapnak, erdőben, réten-mezőn legelnek télen-nyáron.

A SZAPPANJAIMHOZ NEM HASZNÁLOK PÁLMAOLAJAT, mivel a pálmaolajfa termesztéséhez esőerdőket kell ki irtani, emiatt ritka állatfajok vesztik el otthonaikat és a kihalás szélére kerülnek, az esőerdők pusztulása pedig hozzájárul a felgyorsuló globális felmelegedéshez.

450 Ft összesen a postaköltség(feladás ajánlott levélcsomagként), ha több szappant is rendelsz a boltomból:)

Budapesten a házhoz szállítás 4 db termék rendelése esetén bringás futárral ingyenes, (külső kerületekbe megbeszélés szerint) akár a rendelést követő napon.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek