Álló ékszertartó romantikus stílusban -  - Meska.hu Álló ékszertartó romantikus stílusban -  - Meska.hu Álló ékszertartó romantikus stílusban -  - Meska.hu Álló ékszertartó romantikus stílusban -  - Meska.hu
Álló ékszertartó romantikus stílusban -  - Meska.hu Álló ékszertartó romantikus stílusban -  - Meska.hu Álló ékszertartó romantikus stílusban -  - Meska.hu Álló ékszertartó romantikus stílusban -  - Meska.hu
Álló ékszertartó romantikus stílusban -  - Meska.hu
Álló ékszertartó romantikus stílusban -  - Meska.hu
Álló ékszertartó romantikus stílusban -  - Meska.hu
Álló ékszertartó romantikus stílusban -  - Meska.hu
Álló ékszertartó romantikus stílusban -  - Meska.hu Álló ékszertartó romantikus stílusban -  - Meska.hu Álló ékszertartó romantikus stílusban -  - Meska.hu Álló ékszertartó romantikus stílusban -  - Meska.hu
Romantikus, stílusos ékszerek praktikus tárolására alkalmas tároló, akasztó. 4 akasztóra lehet láncokat- karkötőket, gyűrűket függeszteni, a szalagra fülbevalókat tenni. A felső polcocska is alkalmas tárolásra! Többször lakkoztam, hogy nyugodtan használhasd. Mérete: 33 cm x 20,5 cm x 4 cm. Az utánvétel történő feladást, sajnos nem tudom vállalni.
Összetevők

fa doboz, szalvéta, szatén szalag, fém veret, fa


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 6 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

decoupage, transzfer és szalvétatechnika


Jellemző
ékszer, ékszeres, antik, ékszertartó, kotta, hangjegy

Színek

barna, beige, bordó


Termékkód

2964134


Eladó

Bálint Zsuzsanna, 2120 Dunakeszi, Kassa utca 28/C.

Személyes átvétel: Mivel Veresegyházán lakom és dolgozom, személyes átvételre itt van lehetőség.
Posta:
Előfordulhat, hogy feladáskor a megadottól eltérő összeget fizetek, mert a posta gramm súly alapján is számol. Ebben az esetben utólag levélben közlöm a változást és kérem a fennmaradó összeg átutalását. A postai díjszabás folyamatosan változik, ez is okozhatja a változást.

GLS
Ha GLS-el kéred a szállítást, kérem vedd figyelembe, hogy nem minden nap van lehetőségem a GLS által meghatározott időpontban a csomagot átadni a futárnak.

ELKÉSZÍTÉSI IDŐ:
A megadott elkészítési idő a Meska szabályai szerint, munka nap és a szállítási időt nem tartalmazza. Minden esetben az ellenérték beérkezésétől kezdődik. A csomagokat egy héten 2-3 alkalommal tudom feladni. Kérem rendelésnél ezzt szíveskedjen figyelembe venni.
UTÁNVÉT:
Utánvétellel sajnos nem tudok postázni, megértésedet köszönöm!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Veresegyház)
0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
1 530 Ft 1 530 Ft
Foxpost
990 Ft 990 Ft

Készítette

Zsuzskaboltja

Zsuzskaboltja

Nem a cél elérése, hanem a megtett út a fontos!

5 (928)

Zsuzskaboltja boltja  ›

Róla mondták

“Gyönyörű a termék, az elkészítő segítőkész és nagyon kedves, az elkészítés pedig gyors. Mindenkinek csak ajánlani tudom.”

Réka427511

Zsuzskaboltja további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek