Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Virágos pénztárca

Virágos pénztárca leírása

késztermék, azonnal szállítható

Egy pamut felső újrafelhasználásából született ez a pénztárca. Táskamerevítő, és vetex ad tartást a tárcának. Szalagokkal, és színes tűzésekkel díszítettem.
A belseje pöttyös viszkóz, és színes pamutvásznak felhasználásával készült, 4 db kártyatartó zsebbel, és közepén egy cipzáras elválasztó zsebbel az aprópénznek.
A pénztárca záródásához (és a belső kicsi zsebhez is) két különböző színű cipzárt kombináltam össze.

Ha szükséges kézzel 30 fokon mosható.

Méretei:
magassága középen mérve: 12cm
szélessége az alján mérve: 14cm

Virágos pénztárca jellemzői

kézműves termék, készítette: mjudy
késztermék, azonnal szállítható

ajándék nekik

termékkód
2996541

feltöltve
2017. november 24.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Virágos pénztárca szállítása

Személyes átvételre Budakalászon van lehetőség. Táskáimat futárszolgálattal, vagy postai küldeményként adom fel, kérés szerint. Postán csak csomagként 1 vagy 2 munkanapos szállítással adom fel a táskákat, tapasztalataim szerint így biztonságosabb. Tehát ajánlott levélként nem postázok. A postaköltség ára a termék súlyától függően, a mindenkori postai díjszabás alapján kerül kiszámításra. Több termék egyidejű vásárlására is ez érvényes. Az alábbi táblázatban megjelenített árak tehát csak tájékoztató jellegűek!

Fizetésre PAYPAL számlán keresztül is van lehetőség!

Ha a megvásárolt termék kézhezvétel után mégsem felel meg, természetesen két héten belül visszaküldhető,és én visszautalom az árát.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft

Virágos pénztárca alkotója: mjudy

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek