Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Bagoly - vörösréz nyaklánc

Bagoly - vörösréz nyaklánc leírása

késztermék, azonnal szállítható

Vörösréz drótból, festett kagylógyöngyből és jádéból készült nyaklánc.
A középső rész hossza gyöngyökkel együtt 6 cm, mélysége 4,2 cm.
A láncot szintén vörösréz drótból készítettem, kézzel, szemenként. A nyaklánc teljes hossza 46 cm, kívánságra szívesen méretre alakítom. Ha csak néhány cm-rel szeretnéd hosszabbra, plusz költség nélkül teszem.
A kész nyakláncot antikoltam, políroztam.

Bagoly - vörösréz nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: kricsar
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
2868730

feltöltve
2017. július 19.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bagoly - vörösréz nyaklánc szállítása

Az ékszereket karton dobozkában, bélelt borítékban, ajánlva adom fel, az utalás számlára érkezését követő munkanap. 10 000 Ft feletti vásárlás esetén a csomagolási és postaköltséget átvállalom.
Minden termékemre garanciát vállalok. Ha a megvásárolt ékszer élőben nem olyan, mint kép alapján gondoltad, 8 napon belül akár indoklás nélkül is visszaküldheted, és vagy cserélem, vagy visszautalom az árát.
Ha az ékszer használat közben sérül, akár jóval a vásárlást követően is, visszaküldés után javítom (ha be tudom hozzá szerezni a megfelelő ásványt, gyöngyöt). Amennyiben a sérülés az én hibámból következik be, ingyen javítom.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 490 Ft 490 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 550 Ft 550 Ft

Bagoly - vörösréz nyaklánc alkotója: kricsar

kricsar Meska interjú az alkotóval »

Kricsár Annamária vagyok. 16 éves korom óta foglalkozom drótékszerek készítésével. Ékszereimhez legszívesebben vörösréz drótot használok, abból is kétfélét: zománchuzalt, és tiszta, bevonat nélküli vörösrezet. Előbbi lakkozott, nem patinásodik, a bőrt nem fogja be, a színe sem változik. A tiszta vörösréz viszont sötétedik, patinásodik idővel, szerintem úgy még szebb színe lesz. Dolgozok még sárgarézből, és ritkán, főleg rendelésre ezüstözött sárgarézből. A drótokat különböző gyöngyökkel egészítem ki: legtöbbször ásványokat, féldrágaköveket, és üveggyöngyöket használok.

Ha egyedi ötleted van, keress meg nyugodtan.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek