Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Polenka tündérlány

Polenka tündérlány leírása

késztermék, azonnal szállítható

Polenka kb 15 cm magas drótból, textilből és gyapjúból készült dekorációs baba, vagy játék.
A babán minden apró részlet kézzel készül, aprólékos gondossággal kidolgozva.
Minden trilli- baba egyedi és egyszeri, másolat nem készül róluk.

Polenka tündérlány jellemzői

iparművész termék, készítette: trilli
késztermék, azonnal szállítható

termékkód
2922120

feltöltve
tegnap

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Polenka tündérlány szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
WEBOX csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft
PickPackPontos szállítás utánvéttel 490 Ft 490 Ft
PostaPont 1 150 Ft 1 150 Ft

Polenka tündérlány alkotója: trilli

trilli Meska interjú az alkotóval »

Kedves Látogató!
Örömmel üdvözöllek az én kis tündér-manó világomban. Szalóki Andrea vagyok, jelenleg egy, a Bakony lábánál fekvő kis falu mellett élek természetközeli környezetben. Itt készítem egyedi, saját tervezésű babáimat, "lényeimet". Babakészítő tevékenységem 2009- ben kezdődött, amikor elhatároztam, hogy otthon végezhető, önálló tevékenységgel szeretnék foglalkozni. A babakészítés adta magát- a "kreatívkodás" mindig is vonzott, szerettem színes textíliákkal fonalakkal dolgozni, alkotni... Nagyobb dekorációs babákkal, majd apró méretű karácsonyi angyalkákkal kezdtem, aztán jött a színes, röpködő tündérkék ötlete, és "víziója". Elkészült az első pár darab, majd sorra követték őket társaik, és mostanra több mint ezer baba született a kezeim között - mindegyik a maga utánozhatatlan egyediségében.. Nincs két egyforma arc, két egyforma karakter; sokszor magam is úgy érzem, a babáimnak külön személyisége van. Ők az én apró teremtményeim, akik köré az évek során egy egész képzeletbeli birodalom- Manóbirodalom- épült. Kialakult az Ő kis világuk, életük, amiben járnak- kelnek, tevékenykednek, örülnek, szeretnek, játszanak- az ő derűs, könnyed, bájos mesebeli világukban...

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek