Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Reprodukció ANETTE TJARBY képéről - vászonra akril festékkel

Reprodukció ANETTE TJARBY képéről - vászonra akril festékkel leírása

késztermék, azonnal szállítható

Vászon, akril festék.
Mérete: 40x50 cm
Egy van belőle.
ANETTE TJARBY egyik képét reprodukáltam, természetesen nem teljesen azonos.
Reprodukció rendelhető igény szerint, kérlek írj üzenetet és megbeszéljük el tudom-e készíteni.
Az ár keret nélkül értendő.
(szívesen bekereteztetem ha szeretnéd, 4000-6500 ft között vannak a keret árak, nagyon szépek a keretek, fehér, fekete és arany színben is)

Kérlek figyelj arra, hogyha csak egy terméket szeretnél megvásárolni, akkor ne jelöld be azt többször. Ha mégsem kéred, írj és törlöm a megrendelést. Köszönöm!

15 000 ft feletti vásárlás esetén postaköltséget nem számítok fel.

Minden drótos, gyöngyös ékszerre javítási garanciát vállalok csak a postaköltség térítésével!

Egyéni megrendelés esetén minimum 2 nap-maximum egy hét/7 napon belül teljesítem a kérést és postázom a kért terméket.

Minden terméket a szállítási díj és ár megérkezése után postázok.
Személyes átvételre Budapesten kizárólag a Batthyány téren van lehetőséged.
Szállításra minden esetben kizárólag a mindenkori postai díjszabásnak megfelelő összeget számítom fel, a termékhez igazítva, például törékeny, vagy elsőbbségi, ajánlott.
A termékeknél feltüntetett szállítási díj csupán tájékoztató jellegű.
Köszönöm, hogy itt jártál. :)

Reprodukció ANETTE TJARBY képéről - vászonra akril festékkel jellemzői

kézműves termék, készítette: Roberta1
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
2877811

feltöltve
2017. július 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Reprodukció ANETTE TJARBY képéről - vászonra akril festékkel szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 1 Ft 1 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 400 Ft 400 Ft

Reprodukció ANETTE TJARBY képéről - vászonra akril festékkel alkotója: Roberta1

Roberta1 Sziasztok, egyedi ékszerek készítek ékszer agyagból (gyurmából) hímezve, festve vagy kézzel formázva illetve esküvői hajékszereket és kiegészítőket is.
Azt készítem el ami nekem tetszik, és nagyon sok minden tetszik. A festés is nagy szerelmem, többek között.
A tárgyak újragondolása, új ruhába bújtatása a célom, ezekkel örömet, szépséget csempészni a pillanatokba. Szeretnék egyedi dolgokat létrehozni, egy régi, de kedves tárgy új ruhát vagy akár új funkciót kaphat.
Az ötletelés mindig spontán jön, a szívemre, az intuíciómra hallgatok.
Csodás kincsesbánya van itthon, a fejemben, szívemben és a gépem mappáiban, amit most már tudom, hogy erre az alkalomra gyűjtögettem.
Szívesen teljesítek megrendeléseket is, vagy ötleteket, ha van valami amire vágytok, örömmel részt veszek annak megvalósításában.
Egyedi kézjegyemet minden tárgyon megtalálhatjátok.
Írjátok meg bátran, privátban mielőbb igyekszem válaszolni.
Köszönöm, hogy ide látogattatok!
Az Öröm legyen Veletek! :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek