Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

tanári zsebkönyv, bordó

tanári zsebkönyv, bordó leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Termékeimet domborított fémmel fedem be. Személyre szabottan készül, így nevet is domboríthatok a felületbe, Nem mindennapi látvány, mert a festéken átcsillan a fém. Élére eloxált fémlemez kerül.
- A/5-ös méretű,
Az oldalamon látott bármelyik mintával kérhető.

tanári zsebkönyv, bordó jellemzői

iparművész termék, készítette: alkotni
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

ajándék nekik

termékkód
2546130

feltöltve
2017. július 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

tanári zsebkönyv, bordó szállítása

Ha készen van a termék, utalás után mindjárt postázom. Egyedi megrendelés esetén az időpontot egyeztetnünk kell. Kérlek, jelezd erre vonatkozó kérésedet, hogy tudjam mihez tartani magam. A végső határidőt írd, ami nem azt jelenti, hogy hamarabb nem lesz kész.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 800 Ft 800 Ft

tanári zsebkönyv, bordó alkotója: alkotni

alkotni Meska interjú az alkotóval »

35éve foglalkozom kézművességgel, művészetekkel. Nem csak csinálom, hanem tanítom is gyerekeknek. Nagyon jó látni arcukon a sikerélmény okozta örömöt. Igyekszem átadni tudásomat ,hogy alkotó emberré váljanak.
Én magam elsősorban most fémet domborítok. Legtöbb tárgy, ami a boltomban van, domborított fémmel van fedve. Nagyon szeretem csinálni, mert tág teret nyújt a kreativitásra. Korábban a tűzzománcozás állt hozzám legközelebb, de otthon vagyok sok más technikában is.
A domborított fém színezett változatát én kísérleteztem ki. Minden darab egyedileg készül. A színes hidegzománcon átcsillan a fém, mely különleges látványt nyújt. Nagyon szeretem csinálni. Kívánom, Önnek is okozzon örömöt! Én szeretettel készítettem.

Kedves Vásárló! Tegeződő leveleket fogsz tőlem kapni, mert legtöbben szintén tegeznek levelükben, s nem tudom követni, kit, milyen formában szólítsak. Ezért úgy döntöttem,elfogadom a fiatalok stílusát, mindenkit tegezek. Kérlek, Te is tedd ezt velem szemben!
Marika

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek