Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Lufi mintás vászonzsák, ökozsák S méret

Lufi mintás vászonzsák, ökozsák S méret leírása

A Koffer kollekció vászonzsákjai azért készültek, hogy háztartásunkban csökkenthessük a műanyag zacskók használatát.

Csökkentsd a háztartásodban keletkező hulladékot ezzel a stílusos és szép újrahasználható zsákkal!

Használd például a tornacuccokhoz, uzsonna, tisztasági csomag, cipő vagy játékok szállításához, tárolásához. A minták enyhe eltérést mutathatnak az egyes zsákokon, mert mindegyik egyedileg, kézzel készül.

Mérete: kb. 22×25 cm
Súlya: 20 g

40 °C-on, kifordítva mosható.

A pamutvászon tulajdonságai miatt az első mosás következtében minimális zsugorodás előfordulhat.

A zsákok egytől egyig kézzel készülnek, magyarországi üzemekben, nagyrészt helyi alapanyagokból. Törekszünk a természetes anyagok használatára, a gyártás és az előállítás során a lassú, minőségi élet értékei mentén haladunk.

Lufi mintás vászonzsák, ökozsák S méret jellemzői

kézműves termék, készítette: thesortingbags
anyag

termékkód
2880809

feltöltve
2017. augusztus 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Lufi mintás vászonzsák, ökozsák S méret szállítása

Szállítás:
Postai szállítás esetében biztonságosan becsomagolva, külön kérésre elsőbbséggel küldjük a megvásárolt termékeket.
FONTOS!!! Ajánlott levélként maximum 3 db terméket tudunk postázni. Ennél több már csomagként adható fel, ezért ebben az esetben gazdaságosabb, ha a csomagautomaták egyikét választod.
Hetente egyszer, szerdánként postázunk ill. szállítunk. Amennyiben sürgős lenne a csomag kézhezvétele, úgy kérlek előre szólj nekünk!
A vételárat kiegyenlítheted a meskán való bankkártyás fizetéssel vagy átutalással.

* Amennyiben személyes átvételt választottál arra Budapesten a Blaha Lujza tér közelében van lehetőség az alábbi időpontokban:
Csütörtök: 12.00 - 20.00 óra között
Péntek: 9.00 - 20.00 között

Az átvételről minden esetben értesítést küldünk a szállítást követően.

* Ha MPL automatás csomagküldést választottál, kérlek az alábbi adatokat küldd meg emailben:

Címzett neve:
Cím:
Csomagautomata:
E-mail:
Telefonszám:

Garancia: Amennyiben a megvásárolt termékkel problémád adódna, úgy kérlek, vedd fel velünk a kapcsolatot, és találunk megoldást a problémára.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 066 Ft 1 066 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 700 Ft 1 790 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 790 Ft 1 790 Ft
FOXPOST 699 Ft 699 Ft
MPL csomagautomata 890 Ft 890 Ft

Lufi mintás vászonzsák, ökozsák S méret alkotója: thesortingbags

thesortingbags 2016 elején megelégeltem, hogy rengeteg egyszer használatos műanyag zacsit használunk a zöldség, gyümölcs és pékáru vásárlásakor. Ekkor találtam ki, hogy varrok magunknak néhány vászonzsákot. A piacon nagyon megdicsértek a kofák, és egy barátnőm biztatására elkezdtem kidolgozni a The Sorting Bags alapjait.
A vászonzsákokat a piacon, boltban lehet használni a műanyagzacskók helyett, sőt az otthoni tárolást is kényelmesebbé teszi. Emellett a vászonzsákokban tárolhatsz fehérneműt, uzsonnát, tornacuccot, gyakorlatilag bármit.
Tavaly nyáron indult a márka, és én közben rengeteget tanultam a 'zero waste' életmódról, és bár évek óta igyekszem környezettudatosan élni, rájöttem, hogy még sok mindent tudnék tenni. Elkezdtem blogot vezetni arról, hogy milyen lépéseket teszünk a hulladékcsökkentés érdekében, ennek része a vega-vegán életmód is, hiszen ennek jóval kisebb az ökológiai lábnyoma.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban