Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Minden napra egy gyűrű ! - nagy türkizkanyar

Minden napra egy gyűrű ! - nagy türkizkanyar leírása

késztermék, azonnal szállítható

Ha szeretnél minden nap a hangulatodhoz és a ruhatárodhoz illő gyűrűben tündökölni, akkor ezt a termékemet Neked készítettem.

Az antiallergén orvosi nemesacél gyűrű üvegét - egy apró csavar jóvoltából- kedved szerint cserélheted. Az üvegeket muránói üvegrúdból, gázégő forró lángjánál olvasztom és aprólékos munkával díszítem.

A gyűrűüveget Moretti üvegből olvasztottam A fehér magot vastagon áttetsző üveggel borítottam, majd tengerzöld üveggel díszítettem spirál alakban. Vagány, 28 mm átmérőjű darab.

Az üveggyöngyöket a formázást és díszítést követően digitálisan vezérelt kemencében hűtöm ki nagyon lassan, hogy feszültségmentesítsem és hogy az üveg örök darab maradjon.

Tehát a gyűrűt egyszer kell csak megvenned, utána csak az üveglapokat hozzá megvásárolni.Ezeket rendszeresen megtalálod majd boltomban, illetve egyedi elképzeléseket is szívesen elkészítek.

Itt a gyűrűtetőt tudod megvásárolni, azonban ha még nincs gyűrűd, rendelésre 16-21 mm közötti méretben választható.

Minden napra egy gyűrű ! - nagy türkizkanyar jellemzői

iparművész termék, készítette: MoroBarbaraGlass
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag
gyűrűüveg

technika

ajándék nekik

termékkód
2882367

feltöltve
2017. augusztus 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Minden napra egy gyűrű ! - nagy türkizkanyar szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft

Minden napra egy gyűrű ! - nagy türkizkanyar alkotója: MoroBarbaraGlass

MoroBarbaraGlass Meska interjú az alkotóval »

Móró Barbara vagyok,négygyerkőcös anyuka. Amióta csak emlékszem mindig ügyködök valamit. Gépészmérnökként végeztem,ékszereket egyenlőre hobbiból, illetve egyedi megrendelésekre készítek. Közel 8 éve foglalkozom gyöngyfűzéssel, az utóbbi években pedig gyöngyhorgolással amivel sokakat sikerült megfertőznöm illetve tanítanom.
Lámpagyöngyöket hat éve készítek, mely révén megtaláltam az utamat.
Boltomban egyedi, nagy gonddal és szeretettel készült termékeket találsz. Mindig csak olyan termékeket töltök fel amik számomra is tökéletesek, kifogástalan kivitelezésűek. Kizárólag minőségi alapanyagokat használok mind a gyöngyök, mind az üvegek tekintetében. Lámpagyöngy ékszereimet szinte kivétel nélkül 925-ös tisztaságú ezüst kapcsokkal szerelem.

Számos ékszeremet 2009-ben az Iparművészeti Lektorátusnál zsűriztettem.

Egyedi elképzeléseket is szívesen megvalósítok, írj bátran üzenetet.
Látogass ell hozzám rendszeresen, igyekszem naponta újdonságokkal szolgálni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek