Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

" Magam vagyok a csoda" - egyedi, kézműves kisfiú pop up scrapbook album

" Magam vagyok a csoda" - egyedi, kézműves kisfiú pop up scrapbook album leírása

késztermék, azonnal szállítható

Ez az album már nem egy egyszerű fotóalbum, hanem babakönyv, játékos fotóalbum és babanapló. Az albumban a baba születésétól az első születésnapjáig helyezhetsz el képeket és jegyzetelhetsz a baba fejlődéséről.

Az album legérdekesebb elemei: twist mini fotóalbum, kétoldalra kihuzható kártyák, pörgő- forgó kutya, forgó elemek, kétoldalra nyíló kamera képpel ellátott kártya,térben kiemelkedő ( magasba törő) képkeretek, huzható meglepetéskártyák, mozgó születésnapi kívánságvonat a buli résztvevőinek fotóival és számos jegyzetkártya.

Az utolsó oldalon egy zsebet helyeztem el és benne pedig egy babanadrág formájú képeslapot, melybe jókívánságokat vagy idézetet írhatsz.

Az album eredetileg 14 oldal, de minden dupla oldalon az egyik oldal nyíló oldallal ellátott két extra oldallal.

Színvilága és motívumai kisfiú számára készültek, de szívesen elkészítem kislánynak is

Mérete:

22 cm x 22 cm x 9 cm

" Magam vagyok a csoda" - egyedi, kézműves kisfiú pop up scrapbook album jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3019796

feltöltve
2017. december 19.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

" Magam vagyok a csoda" - egyedi, kézműves kisfiú pop up scrapbook album szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1650 Ft-

Az albumainkat futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 3 000 Ft 3 600 Ft

" Magam vagyok a csoda" - egyedi, kézműves kisfiú pop up scrapbook album alkotója: Jbgifts

Jbgifts Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: