Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Portrés Mico, a marokmaci- lila

Portrés Mico, a marokmaci- lila leírása

késztermék, azonnal szállítható

Nem tudod,hogy mit vigyél a barátnőd gyermekének születésnapja alkalmából ajándékba? Itt a tökéletes ajándék!
Aki macikedvelő, Micot biztos kedveli majd.
Tilda szabásminta alapján készült.
Mico teste lila hölgyportrés vászon és nyakában egy lila-barna masni, hogy csinibb legyen. Kézzel ill. párnahuzatba téve nagyon alacsony hőfokon (30fokon)géppel is mosható. A maci szemét, orrát textilfestékkel festettem, orcája speciális pirosítóval lett még édesebb , amely a mosástól sajnos el fog tűnni.

Töltőanyag: poliészter rostszál
A maci 22cm-es.
Boltomban megtalálod Mico testvéreit is:)

Portrés Mico, a marokmaci- lila jellemzői

kézműves termék, készítette: Yoolee
késztermék, azonnal szállítható
anyag

technika

színek

termékkód
2356509

feltöltve
2017. augusztus 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Portrés Mico, a marokmaci- lila szállítása

Személyes átvétel a Moszva teren, 5000 Ft érték felett, előre egyeztetett időpontban lehetséges.

A postai szállítás költsége a Magyar Posta aktuális díjszabásával összhangban alakul, és függ a termék súlyától, a csomagolás méretétől. A termékeket bélelt borítékban, ajánlott küldeményként küldöm (másképpen csak saját felelősségre). A megadott postaköltség irányadó, a valós összeget egyeztetem a vásárlóval az adott termék esetében. Utánvétre nincs lehetőség.

Előreutalás után ajánlott levélként postázom a terméket a pénz beérkezését követő 1-2 munkanapon belül.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 410 Ft 410 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 590 Ft 590 Ft

Portrés Mico, a marokmaci- lila alkotója: Yoolee

Yoolee Meska interjú az alkotóval »

Kedves Látogató!

Üdvözöllek Boltomban!
Juli vagyok és már kiskorom óta a szabadidőmet alkotással ütöm el. Mindig valami mást, mindig valami újat találok ki magamnak. A lényeg, hogy örömmel csinálom azt, amit csinálok, mert alkotni öröm. Jelenleg otthon vagyok a babámmal, de szerencsére azért jut időm \"kreatívkodni\". Legújabb hóbortom a süthető gyurma, úgyhogy mostanában ezekkel fogsz találkozni Boltomban. Remélem örömödet leled bennük,mert én igazán nagy örömmel alkottam meg őket!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek